طراحی سایت
X

استفاده از 100 پرینتر سه بعدی SLA برای ساخت قلعه های با شکوه

استفاده از 100 پرینتر سه بعدی SLA برای ساخت قلعه های با شکوه

Kings3D یک شرکت چینی در حوزه خدمات ساخت و تولید با فناوری پرینتر سه بعدی می باشد که اخیرا پروژه قلعه شهر پریان را به نمایش گذارده است. این پروژه بلند پروازانه، شامل 35 فلعه بسیار دقیق و با شکوه می باشد که توسط پرینتر سه بعدی SlA ساخته شده اند.
یک بار، یک شرکت چینی به نام Kings3D تصمیم گرفت تا بر روی یک پروژه جادویی بنام پروژه قلعه پریان سرمایه گذاری کند. هدف این پروژ که توسط شرکت Jinshi3D مستقر در شنژن اداره می شود، ایجاد 35 قلعه بزرگ تولید شده با پرینتر سه بعدی بر اساس سفارش مشتری بوده است.
با توجه به محتویات صفحه فیس بوک face Book شرکت Kings3D این پروژه، حدودا 2 میلیون گرم رزین حساس به نور و بیش از 100 دستگاه پرینتر سه بعدی SLA بکار رفته است. و بدینصورت شرکت Kings3d نهایت قدرت پرینترهای سه بعدی SLA خود را در یک قالب حرفه ای به رخ رقیبان خود کشید.

Kings3d توضیح میدهد که تنها با استفاده از فناوری پیشرفته تولید افزاتیشی و پرینتر سه بعدی دقیق SLA الگو هایی با این دقت و درستی از از این قلعه ها به دست آمده است و همجنین سرعت بالای روند تولید با تمام پیچیدگی هایش تحت تاثیر فناوری دقیق و سریع تولید افزایشی قرار دارد.


Kings3d قلعه های زیادی را  با فناوری پرینتر سه بعدی SLA تولید کرده است.


بازار فناوری تولید افزودنی چین با سرعت منحصر به فردی در حال رشد است و در این حوزه هم چاپگر سه بعدی و هم مواد  اولیه بسیار ارزان قیمت و به آسانی در دسترس همگان قرار داردند. در نتیجه، این شرکت چاپ سه بعدی بدون هیچ مشگلی تنها در عرض چند ماه توانست پروژه جادویی قلعه پریان را تکمیل نماید.

طبق گزارش رسانه های اجتماعی Kings3D، این پرینتر های سع یعدی ،SLA 3D شامل یک لیزر سخت، یک اسکنر گالوانومتر و یک سیستم پوشش خلاء موقعیتی هوشمند هستند. آنها همچنین ادعا می کنند که پرینترهای آنها یک لایه ضخامت از 0.05 تا 0.20 میلیمتر ارائه می دهند و طول "ساخت" بین 300 تا 1700 میلی متر است.

Kings3D علاوه بر تولید و فروش چاپگرهای SLA 3D صنعتی، خدمات تولید سه بعدی را نیز ارائه می دهد. این شرکت گزارش داده است که بیش از 50 چاپگر SLA  و 80 دستگاه CNC را در تسهیلاتی خاص به دانشجویان رشته معماری ارائه کرده است

با طیف گسترده ای از چاپگرهای سه بعدی، Kings3D به طور مرتب نمونه های اولیه را مانند محصولات دیجیتال، وسایل پزشکی، اسباب بازی ها و حتی قطعاتی برای صنعت خودرو در حال تولید می باشد.
 این به نظر می رسد اولین بار است که شرکت تلاش کرده است قلعه های باشکوهی را توسط پرینتر های سه بعدی خود تولید کرده است  و این یک راه جدیدی در صنعت خدمات پرینتر سه بعدی در حوزه معماری تاریخی بوده است.

 

وب سایت تحلیلی خبری پرینتر سه بعدی
www.Printer3bodi.com
 

منبع:all3dp
گروه نویسندگان چهارشنبه, 14 شهریور,1397 3202 3
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    4.4
مطلب قبلی برنامه تحصیلی جنرال الکتریک با برنامه های کاربردی توسط پرینتر سه بعدی
مطلب بعدی یک قاصی امریکایی تولید اسلحه با پرینتر سه بعدی را ممنوع کرد

3 نظر در مطلب "استفاده از 100 پرینتر سه بعدی SLA برای ساخت قلعه های با شکوه" ثبت شده است

فناوری

اگز واقعا با پرینتر سع بغذی بتونیم این کار ها رو بسازیم که بجه های معماری دیگه خلاص میشن


قدیمی

کاش بتونیم با فناوری پرینتر سه بعدی بتوانیم آثار تاریخی ایران باستان را نجات دهیم


پیشرو

بهتره از پرینتر سه بعدی برای نشون دادن تاریخ ایرانی اسلامی مون برای بچه های مدرسه و جوونا استفاده درست انجام بدیم.

نگذاریم فرصتها از بین بره

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر