طراحی سایت
X
RSS

امارات متحده عربی با فناوری پرینتر سه بعدی بر جهان پادشاهی می کند

امارات متحده عربی با فناوری پرینتر سه بعدی بر جهان پادشاهی می کند

 

نیروی پلیس ابوظبی در امارات متحده عربی چشم انداز خود را برای نظارت بر مریخ مشخص کرده است. امارات متحده عربی قصد دارد تا سال 2117 یک منطقه خود مختار را بر روی مریخ ایجاد کند و پلیس ابوظبی با اتومبیلهای تولید شده توسط پرینتر سه بعدی در اطراف این منطقه به گشت تجسسی می پردازند تا از امنیت منطقه اطمینان حاصل نمایند. 
 امارات متحده عربی به ندرت می تواند در جاه طلبی های آینده فناوری پرینتر سه بعدی حضور نداشته باشد. مانند طرح بی نظیر و نوآورانه شهر دبی مبنی بر ساخت یک چهارم ساختمانهای این شهر توسط فناوری پرینتر سه بعدی که تا سال 2030 انجام خواهد شد که یک طرح بسیار جسورانه ای خواهد بود و حالا ابوظبی، مرکز امارات متحده عربی که به فکر حور در مریخ با کمک اتومبیل های ساخته شده توسط پرینتر سه بعدی می باشد.

 

 

نیروهای پلیس ابوظبی به عنوان بخشی از برنامه  سده پیشرو 2057 و 1957 در حال برنامه ریزی برای آینده است که در آن پایگاه پلیسی بر روی کره مریخ را ایجاد می کند. نیروهای پلیس، بخشی از یک نیروی حفظ امنیت در مریخ آینده، که امارات امیدوار است بتواند با خودروهای تولید شده توسط فناوری پرینتر سه بعدی در این سیاره سرخ حضور مظمئن داشته باشد.

به نظر می رسد این برنامه با کمی دیوانگی آمیخته باشد، اما این فقط یک بخش کوچک از طرح بزرگ امارات متحده عربی برای ایجاد تمدن انسانی در کره مریخ برای قرن بعدی می باشد، و همچنین بخشی از چشم انداز بزرگ ابوظبی، برای ادغام طیف وسیعی از نوآوری های تکنولوژیکی با نیروی پلیس خود، هم دی روی کره زمیو و هم فراتر از آن ....
امارات متحده عربی عملا بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید، طرح و برنامه برای فناوری پرینتر سه بعدی برای آینده نه چمداد دور دارد. آماده سازی برای پروژه بلند مدت توسعه شهری در مریخ با اختصاص 137 میلیون دلار که البته شهری بر روی مریخ نست اما ساختن شهری شبیه سازی شده همچون فضای اصلی مریخ با همان گرد و غبار و سکوت بیابانی که در مریخ وجود دارد. که تحقثقات علمی در آن انجام شود، مخصوصا تحقیقات علمی بر پایه فناوری پرینتر سه بعدی.


 


به نظر می رسد که شهر علوم فضایی مریخ با دیوارهایی تولید شده توسط پرینتر سه بعدی، ساخته شده است. که بسیار قابل توجه است، اما هیچ چیز در مقایسه با هدف بلند مدت یک کلنی انسانی در کره مریخ با نیروهای پلیس و ماشین های گشت زنی تولید سه بعدی، قابل مقایسه نمی باشد
علاوه بر اتومبیل های گشت زنی پلیس، ممکن است آمبولانس های خاصی با سوخت جایگزین مانند هیدروژن نیز توسط فناوری پرینتر سه بعدی تولید شده و به مریخ ارسال خواهد شد.
کاپیتان محمد جاسم آل حسینی گفت : آمبولانس های پلیس در کنار فناوری تولید افزایشی از فناوری اتومبیل خودران نیز بهره خواهد برد و همچنین توانایی حمل دو نفر را دارد شامل یک مصدوم و یک متخصص، و البته تمامی گزارشات سلامتی مصدوم را به بیمارستان ارسال می کند.

پلیس همچنین به دنبال ایجاد روبات های پلیس است که به هر زبانی بر روی کره زمین صحبت می کنند و تقریبا نیمی از نیروهای پلیس می توانند در نهایت روبات باشند. نیروی پلیس حتی به دنبال ایجاد یک اداره برای پیش بینی جنایات آینده است، 
مهمتر از همه پلیس به دنبال تحقیقات و توسعه در حوزه فناوریهای پیشرو در حوزه امنیت برای انسان آینده می باشد.
 
طرح امارات متحده عربی این است که تا سال 2117 یک منطقه خود مختار بر روی مریخ داشته باشد، اما ابوظبی می خواهد تا سال 2057 یک مرکز پلیس در این سیاره ایجاد کند.

 

 

این خبر هیجان انگیز برای دوستداران نوآوری پرینتر سه بعدی  است، زیرا مرکز فرماندهی پلیس امارات هدف خود را ساخت ماشین پلیس و ساختمان مرکز پلیس توسط فناوری پرینتر سه بعدی تا سال 2022 ، یعنی کمتر از 6 سال دیگر اعلام کرده است که به طور کامل بر روی زمین ساخته شده و امتحان می شود.
به عنوان بخشی از طرح 2117 مریخ، دبی قصد دارد فضاپیمای "امید" خود را در ماه ژوئیه 2020 به فضا پرتاب کند تا جو زمین را در اطراف این سیاره مطالعه کند و آزمایشات فناوریهای پرینتر سه بعدی را در فضا انجام دهد . این نشان از برنامه های بلند مدت امارات در حوزه کاربردی پرینتر سه بعدی دارد و مهمتر اینکه نشان دهنده تاثیر فناوری پرینتر سه بعدی در حوزه زندگی روزمره و تخصصی ما دارد.
امارات کشور مسلمان و همسایه کشور ماست که بهتر می شود که در حوزه فناوری پرینتر سه بعدی با هم همکاری داشته باشیم.

 

مرجع پرینتر سه بعدی   printersebodi.com
 
 
منبع:3ders 
گروه نویسندگان شنبه, 27 آبان,1396 1748 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی طراحی متفاوت، موفقیت در صنعت طلا و جواهر
مطلب بعدی ساخت پهباد توسط فناوری پرینتر سه بعدی

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر