طراحی سایت
X

انگشتر الماس عروس ملکه الیزابت فقط 99 دلار

انگشتر الماس عروس ملکه الیزابت فقط 99 دلار

 

تقریبا چند ماه پیش مگان مارکل Megan Markle هنرپیشه، به نوه ملکه الیزابت دوم ، ملکه بریتانیا جواب مثبت داده و جشن نامزدی آنها برگذار شد که همزمان در بریتانیا و مستعمرات سابق سرخوشیها و جشنهایی به راه افتاد و حتی در بسیاری از نقاط جهان، مردم از طریق شبکه های اجتماعی پیگیر این رابطه و سرانجام آن بودند 
اما جدیدا با گذشت این چند ماه موج دیگری از داستان ازدواج شاهزاده هری و نامزدش مگان مارکل در جهان فراگیر شده و اینبار نه داستان رابطه این دو، بلکه تولید انگشتر ازدواج مگان توسط پرینتر سه بعدی بوده است که توسط یک جواهر سازی کانادایی تنها به قیمت 99 دلار به بازار عرضه شده است.
مگان مارکل 37 ساله اولین عضو بازیگر خانواده سلطنتی می باشد و در زمان موافقت خود برای ازدواج با با شاهزاده هری نوه دوم ملکه الیزابت، یک حلقه شگفت انگیز و نفس گیر از سه قطه الماس نادر ، در انگشت دست چپش قرار گرفت. البته فناوری پرینتر سه بعدی هیچ محدودیتی را نمی پذیرد بنابراین، به راحتی این انگشتر بی نظیر را تولید کرده و به صورت آنلاین در دسترس مردم قرار داده است که به سرعت تبدیل به بهترین مدل فروش در سراسر جهان شده است.

 

 

حلقه اصلی توسط جواهرساز مورد علاقه ملکه، Cleave and Company ساخته شده است که  طراحی آن شخصا توسط شاهزاده هنری که با نام غیر رسمی خود یعنی هری شناخته می شود سفارش داده شد. انگشتر سفارشی شامل یک حلقه ساخته شده از طلای زرد و نوع مورد علاقه مگان و همچنین سه الماس گرانبها و جادویی می باشد. یکی از سنگها الماسی نایاب است که در کشور آفریقایی بوتسوانا Botswana کشف و استخراج شده و دو الماس دیگر که کوچکتر می باشند از مجموعه شخصی مادر پرنس هری، پرنسس دایانا می باشد.

 


به گفته مایکل فرید Michael Fried ، مدیر عامل شرکت ارزشگذاری و فروش الماس  Diamond Pro، این ترکیب منحصر به فرد از ظرافت و درخشندگی و نوستالژی پرنسس دایانا فقید، یک حلقه واقعی را به یک نوع خاص تبدیل می کند. او گفت: "هیچ راهی برای کسی نیست که ارزش کل حلقه را بپردازد." "داشتن الماس از مجموعه سلطنتی که شاهزاده خانم دایانا بر دستانش کرده است ، ارزش این حلقه را غیر قابل پرداخت می کند این سه الماس در زمانی که افراد صاحب نام مصرف نکرده باشند بیش از 200,000 دلار می باشد.
اما شاهکار بی نظیر فناوری پرینتر سه بعدی از آنجا آغاز می شود که به کمک طلا سازی و جواهر سازان کانادایی شرکت Jewlr آمده و نسخه مقرون به صرفه این حلقه را با استفاده از سنگهای " The Duchess " و تولید سه بعدی طلا زرد ، سفید، مسی و... و بدون کاربرد هنر انسانی، قیمت آن را به 99 دلار رسانده و خریید این حلقه را برای همه میسر کرده است. این شرکت اینترنتی آنلاین مستقر در تورنتو از پرینتر سه بعدی لیزری و تکنیک های تولید جواهرات، برای ایجاد نسخه بدلی حلقه مگان مارکل  استفاده کرد.

shape ways رهبر بخش خدماتی پرینتر سه بعدی


این سایت فروش آنلاین تنها پس از چند ساعت از مراسم نامزدی این حلقه بدلی را برای فروش آنلاین ارائه کرد و حتی ادعا نمود که انگشتری که در انگشت سوم دست چپ پرینسس مگان قرار دارد نیز از این نوع 99 دلاریست و در تورنو و با پرینتر سه بعدی تولید شده است و البته هیچ تکذیبی هم از طرف خاندان سلطنتی و شخص پرینسس مگان صورت نگرفت. این انگشتر بدلی که بانام دوشس Duchess معرفی شده پرفروشترین حلقه این سایت می باشد.

 

  

شرکت و سایت آنلاین Jewlr در حال حاضر و پس از موفقیت خیره کننده انگشتر Duchess ، دیگر جواهرات پرینسس مگان را مورد بهره برداری قرار داد و با سرعت و شباهت خیره کننده ای توسط پرینتر سه بعدی برای فروش در سایت خود ارائع داده است. ظاهرا پرنسس مگان چندی پس از اعلام نامزدی اش با شاهزاده هری، در رسانه با گردنبند آویز “H”  و “M” دیده شده که باعث افزایش فروش محصولات مشابه ای  شد که با  طراحی حروف تولید سه بعدی شده بودند. در حال حاضر این سایت کانادایی منتظر مراسم عروسی این دو می باشد تا بتواند در کمترین زمان انگشتر مراسم عروسی را هم ارائه دهد .
طبق گفته تونی دیویس Tony Davis ، بنیانگذار سایت Jewlr، ،در عرض چند دقیقه از عکسبرداری هری و مگان، انگشترهای آن دو را طراحی کردیم، و طراحی سه بعدی را در سایت برای فروش ارائه دادیم و پس از هر سفارش با پرینتر سه بعدی آنرا تولید کرده و ظرف سه روز محصول آماده و ارسال می شود در حال حاضر سفارشها بسیار زیاد شده و ما هم برای احترام به مشتری تیم تحقیقاتی را برای اطلاعات از سنگهای قیمتی و ارزشها و رنگهای آنان و و آشنایی با سبکهای مختلف تشکیل دادیم زیرا سرعت تولید با فناوری پرینتر سه بعدی سفارشات خاص و شخصی سازی را هم به سوی سایت ما روانه کرده است. 
در حال حاضر بر روی تمامی افراد صاحب نفوذ و مشهور فعالیت می کنیم و مدلهای جواهراتشان را برای ارائه در سایت آماده می کنیم و حتی درمورد عروسی مگان و هری از قبل تمام کار آماده می شود و همزمان مراسم محصول مورد نظر را ارائه می دهیم

 

 

در ایالات متحده در سال های اخیر، شرکت های آنلاین فروش حلقه های بدل افراد مشهور، بسیار فعال شده اند و طلاسازی هایی که با فناوری پرینتر سه بعدی محصولات خود را تولید می کنند چندین برابر همکاران سنتی خود تولید دارند و حتی خودشان فروشگاه های آنلاین تاسیس کرده اند لذا به نظر می رسد که در کشور ما هم پتانسیل تولید انواع طلا وجواهر با پرینتر سه بعدی وجود دارد و بستر برای فروش آنلاین این محصولات فراهم آمده است. 
"صنعت ساخت و تولید در حال دگرگونی بزرگ قرار دارد و از فناوری پرینتر سه بعدی انقلاب چهارم صنعتی یاد می شود لطفا کسب و کار خود را مدرن کنید تا در آینده تبدیل به خاطره نشوید"


 
سایت خبری تحلیلی پرینتر سه بعدی

www.Printer3bodi.com

 
 

منبع:3ders
گروه نویسندگان دوشنبه, 20 فروردین,1397 4465 1
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی بررسی پرینتر سه بعدی ونهاو Wanhao D9
مطلب بعدی روش ریخته گری فلزی با پرینتر سه بعدی ارزان قیمت

1 نظر در مطلب "انگشتر الماس عروس ملکه الیزابت فقط 99 دلار" ثبت شده است

رجبی

اگه یکی از این انگشترا بخوایم بخریم باید چکار کنیم؟ شما از این انگشترا برای فروش دارید؟

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر