طراحی سایت
X
RSS

برنامه تحصیلی جنرال الکتریک با برنامه های کاربردی توسط پرینتر سه بعدی

برنامه تحصیلی جنرال الکتریک با برنامه های کاربردی توسط پرینتر سه بعدی

جنرال الکتریک GE یک سری برنامه های تولید افزودنی را با کمک پرینتر سه بعدی در مدارس سراسر جهان اجرا می کند.

 

شهر سینسیناتی CINCINNATI از ایالت اوهایوOHIO ، شرکت جهانی جنرال الکتریک اکنون برنامه های کاربردی را در حوزه آموزش تولید افزایشی و پرینتر یه بعدی برای مدارس آماده کرده است که طی دو برنامه زمانی 5 ساله برای آموزش از طریق فناوری پرینتر سه بعدی در مدارس، حدود 10 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد.تا خطوط تولید استعداد های آینده را در فناوری تولید افزودنی توسعه دهد. فعال کردن مدارس و موسسات آموزشی برای دسترسی بهتر و با کیفیت تر به دستگاه های پرینتر سه بعدی و انواع برنامه های تولید افزایشی ، پذیرش و تاثیر این فناوری نوظهور را در سراسر جهان افزااش خواهد داد.

محمد احتشامی Mohammad Ehteshami ، معاون رئیس کل شرکت جهانی جنرال الکتریک GE در بخش تولید افزایشی می گوید: ما می خواهیم یک اکوسیستم برای فناوری تولید افزودنی در صنایع مختلف ایجاد کنیم.  GE در درازمدت به فناوری تولید افزایشی اطمینان دارد و بدان متعهد است. در همین راستا دو برنامه جامع و کاربردی در سطح جهانی را یکی در مدارس ابتدایی و متوسطه تمرکز خواهد داد، و دیگری در کالج ها و دانشگاه ها تمرکز و توسعه خواهد یافت.
شرکت حهانی جنرال الکتریک  GE طی 2 سال گذشته سرمایه گذاری ای بالغ بر 2 میلیون دلار برای تأمین پرینتر سه بعدی دسکتاپ  پلیمری برای مدارس ابتدایی و متوسطه در سراسر جهان سرمایه گذاری کرده است. اولویت اصلی با موسسات و مدارسی است که به آموزش در حوزه های علوم، فناوری ، ریاضیات و مهندسی STEM به دانش آموزان 8 تا 18 سال تعهد قوی و عملی داده و برای آینده بهتر می جنگند
 GE  طی پنج سال آینده 8 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا بیش از 50 دستگاه پرینتر سه بعدی فلزی را به کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان ارائه کند. اولویت دریافت این پرینترهای سه بعدی صنعتی با مؤسسات  علمی ایست که در حوزه فناوری تولید افزایشی ، ساخت افزودنی additive manufacturing  با برنامه درسی و یا تحقیقاتی عملی به نتایج درخور توجهی رسیده باشند
پروژه انتخاب مدارس و موسسات آموزشی از فوریه 2017 آغتز شده و در نهایت تا انتهای 2018 تمامی امکانان، سرمایه گذاریها و پرینتر های سه بعدی تحویل این سازمانهای علمی خواهد شد.

 
شرکت جهانی جنرال الکتریک  GE  به طور فعال بیش از 100 سال آموزش را پشتیبانی کرده است. تلاش های GE در زمینه هایی که بیشترین تأثیر را داشته اند و می توانند نتایج را برای دانش آموزان بهبود بخشند، تمرکز می کنند. تنها در ایالات متحده بیش از 225 میلیون دلار و هزاران ساعت سرمایه گذاری شده است تا از آموزش عمومی حمایت شود.
فناوری تولید افزودنی، که همچنین به عنوان چاپ سه بعدی نیز شناخته می شود، شامل گرفتن طرح های دیجیتالی از نرم افزار طراحی سه بعدی کامپیوتری CAD و تولید لایه به لایه طرح سه بعدی توسط دستگاه پرینتر سه بعدی می باشد که معمولا از پاییین به بالا لایه گذاری می شود. اساسا این لایه گذاری از پایین به بالا که باعث رشد و تولید افزودنی می گردد تقریبا هیج کونه ضایعاتی با خود تولید نمیکند، درست بر عکی فناوری ساخت و تولید فعلی که بسیار هم پرطرفدار است.محصولات ساخته شده توسط فناوری تولید افزایشی معمولا سبک تر و با دوام بیشتری نسبت به قطعات جعلی سنتیارائه می شوند زیرا آنها نیاز کمتری به جوشکاری و ماشینکاری دارند

 شرکت جهانی جنرال الکتریک معتقد است، فناوری تولید افزایشی یک صنعت کاربر پسند و نوآور می باشدلذا در حدود 1.5 میلیارد دلار در فن آوری تولید افزایشی سرمایه گذاری کرده است.
رمز ماندگاری شرکتهای بزرگ در تصمیمات بزرگ است که در لحظات حساس مدیران را به چالش می طلبد. 


در اواخر سال 2016، جنرال المکتریک GE  موافقتنامه ای را برای به دست آوردن سهم 75 درصد در فناوری تولید افزایشی با محوریت لیزر درسطح جهانی را به عنوان یک گام کلیدی در انقلاب چهارم صنعتی بدست آورده که این موفقیت جنرال الکتریک را همچنان پیشرو ، مبدع و خلاق نگاه می دارد. انتخاب صنعت ساخت و تولید افزایشی و پس زدن صنعت یاخت و تولید کاهشی، ماشینکاری، فرزکاری، CNC و همه آنچه همین حالا استفاده می شود.
در حال حاضر جنرال الکتریک 75 درصد از سهام شرکت بزرگ پرینتر سه بعدی آرکام Arcam AB سوئد را هم مال خود کرده است
جنرال الکتریک با سرمایه گذاری بر روی تولید افزایشی و مخصوصا تولید نیروی متخصص صنعت ساخت افزودنی، امپراطوری خود را برای سالهای سال بیمه کرده است. زیرا تولید افزایشی و یا همان پرینتر سه بعدی ، انقلاب چهارم صنعتی و همان صنعت ساخت و تولید قرن بیست و یک است.


از قرن نوزدهم خداحافظی کنید و با تفکر جدید به قرن جدید سلام بگوئید.

وب سایت تحلیلی خبری پرینتر سه بعدی
www.Printer3bodi.com
 

منبع:ge
گروه نویسندگان ﺳﻪشنبه, 13 شهریور,1397 2623 4
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی مسابقات ساخت هواپیمای بدون سرنشین توسط پرینتر سه بعدی در لندن
مطلب بعدی استفاده از 100 پرینتر سه بعدی SLA برای ساخت قلعه های با شکوه

4 نظر در مطلب "برنامه تحصیلی جنرال الکتریک با برنامه های کاربردی توسط پرینتر سه بعدی" ثبت شده است

azari

زنده باد محمد احتشامی


فناوری

کاش جنرال موتورز در ایران هم از این کارا می کرد.

ما کم آدم با استعداد نداریم


پیشرو

باید یه فضایی به وجود بیاریم و از تجربیات این قبیل ایرانی ها که کم هم نیستن استفاده کنیم


کریمی

درود بر جناب آقای احتشامی. استعداد درخشانی که خاموش نمیشه. درود

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر