طراحی سایت
X

تبلت طراحی سه بعدی مخصوص پرینتر سه بعدی

تبلت طراحی سه بعدی مخصوص پرینتر سه بعدی

شرکت wacom یک تولیدکننده جهانی تبلت های قلمی تعاملی پیشرفته است که به تازگی جدیدترین محصول خود را معرفی کرده است. تبلت سه بعدی اینتوس Intuos 3D tablet، این محصول جدید به خصوص برای تسهیل طراحی سه بعدی و مدلسازی سه بعدی برای کاربران پرینتر سه بعدی تولید شده است که پیرو این فناوری سه بعدی شرکت های پرینتر سه بعدی مانند Shapeways ،Sketchfab ، Pixologic ایجاد گردیدند.  
تبلت اینتوس سه بعدی Intuos 3D tablet در واقع یک تبلت تعاملی است که با هر نوع کامپیوتر پی سی یا مک سازگاری دارد که به کاربران اجازه ایجاد آسان و موثر طرحها و مدلهای سه بعدی را میدهد که برای تولبد با پرینتر سه بعدی آماده باشند. 
به عبارت دیگرف این محصول جدید یک راه حل سه بعدی فراگیر عرضه میکند که برای طراحان و سازندگان، تمامی ابزارها و نرم افزارهای ضروری برای طراحی سه بعدی را فراهم می کند. تمام آنچه شما بایستی برای شروع انجام دهید برای شروع، درایور را از وب نصب کرده و محصول خود را رجیستر نمایید. بهترین نوع تبلت اینتوس سه بعدی Intuos 3D tablet برای شما فقط 199.95 دلار تمام می شود. 

 

 

برای توسعه این محصول جدید ، شرکت واکوم Wacom واقع در ژاپن، برای تکمیل بهتر و فرآوری مدرن تبلت اینتوس 3بعدی Intuos 3D با شرکتهای بزرگ وارد تعامل و همکاری بلند مدت شد برای مثال، تبلت و قلم سه بعدی به طور یکپارچه با نرم افزار Pixologic’s ZBrushCore فرآوری شده اند ، که یک نرم افزار حرفه ای در حوضه طراحی سه بعدی و مدلسازی سه بعدی به شمار می آید که توسط بسیاری از استودیوهای بازی رایانه ای  و استودیوهای فیلمسازی برتر مورد استفاده قرار می گیرد. 
با توجه به استانداردهای تولیدی شرکت واکوم Wacom ، قلم سه بعدی اینتوس Intuous 3D pen ، میتواند با باتری و بی سیم کار کند و نسبه به فشار بسیار حساس می باشد، این مداد سه بعدی با نرم افزار  ZBrushCore کار میکند و توانایی های خوبی برای بازخورد طراحی واقعی و تزئینات باورپذیر دارا می باشد حتی به عنوان قلمو و یا ابزارآلات سرامیک و سفال بسیار عالی کار می کند. 
رئیس اجرایی شرکت پیکسولوژیک Pixologic جیمی لابل Jaime Labelle از این مشارکت گفت: از طریق همکاری با شرکت واکوم Wacom ، ما توانستیم یک نرم افزار طراحی سه بعدی پیشرو در صنعت پرینترهای سه بعدی برای تبلت بهینه سازی کنیم و مطمئنا علاقه مندان به فناوری پرینتر سه بعدی و طراحی سه بعدی آن را میپذیرند. ما مشتاقانه منتظر دیدن تمام کارهایی می باشیم که این تکنولوژی قادر به انجام آنها می باشد.

 

 

علاوه بر همکاری شرکت پیکسولوژیک Pixologic ، کاربران تبلت سه بعدی اینتوس همچنین میتوانند به آسانی مدلهای سه بعدی خودشان را در پلتفرم اشتراک گذاری مدل 3بعدی آنلاین اسکچفاب Sketchfab منتشر نمایند 
برای سالهای متمادی، حرفه ای های خلاق ، در صنعت، تولید، ساخت، مد و طراحی بازی از محصولات درجه یک و تکنولوژی های پیشرو استفاده کرده اند که تبلت اینتوس هم نمونه ای از این دست محصولات می باشد.
Printersebodi.com مکانی مناسب برای حرفه ای ها


 
 


 

منبع:3ders
گروه نویسندگان پنجشنبه, 13 مهر,1396 1666 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی روسها با پرینتر سه بعدی قلعه ساختند
مطلب بعدی کاربرد پرینتر سه بعدی بتنی

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر