طراحی سایت
X

دکوراسیون در عصر دیجیتال با پرینتر سه بعدی

دکوراسیون در عصر دیجیتال با پرینتر سه بعدی


طراح تجربی مشهور هلندی یاریس لارمن  Joris Laarman رسما اولین نمایشگاه طراحی مفهومی و مدلسازی اتزاعی از طریق پرینتر سه بعدی را در ایالات متحده  با مشایعت کتاب مربوطه در شهر نیویورک برگذار کرد. تولید مبلمان برجسته با استفاده از الگوریتم های خاص، پل فولادی تولید شده با پرینتر سه بعدی و صندلی های قابل دانلود،
 


 طراحی در عصر دیجیتال، هدف، قرار دادن چشم انداز آینده در فضای موزه طراحی Cooper Hewitt ، جایی که از 27 سپتامبر تا 15 ژانویه 2018 این مدلهای چشم نواز منتظر دیدار شما هستند. هنگامی که مردم یک ربات را مشاهده می کنند، یک راه حل برای یک مشکل یا حتی مشکل خود را می بینند. لارمن می گوید: اما من آن ربات را یک زیبایی هوشمندانه میبینم، ابزار من برای ایجاد زیبایی های هوشمندانه هستند. 
زیبایی هوشمند، مطمئنا در اینجا تعریف می شود، با قطعاتی که Laarman نمایش داده است از مبلمان مخروطی استخوانی معروف ، Screen Gradient. تندیس تجربی کار، مجموعه ای از شبیه سازی های سه بعدی چند متغیر هندسی، با سطح و شیبهای متفاوت و مواد مصرفی مختلف که توسط Laarman طراحی شده و توسط شرکت پرینتر سه بعدی هلندی و شرکت رباتیک MX3D تولید شده است.
  

 

گرچه منحنی های نفیس و اشکال ظاهری ارگانی، از مجموعه لارمن ممکن است به جنبش های هنری تاریخی مانند هنر Nouveau or rococo توجه داشته باشند، قطعات صرفا الهام بخش طبیعت نیستند. بلکه طرح های لارمن توسط اصول واقعی ریاضی دنیای آلی ما هدایت می شود؛ الگوریتم های کشیده شده از گیاهان یا موجودات چند سلولی یک ویژگی مشترک در این آثار موجود است. سپس این الگوریتم ها از طریق دستگاه های پرینترهای سه بعدی و یا در بعضی موارد از طریق ربات های پرینتر سه بعدی ساخته شده توسط تیم Laarman تحقق می یابد. در نهایت، قطعات با ترکیبی از تکنیک های صنعتی و پیشرفته به پایان رسید.ه و ظاهر این فراوری دیجیتالی را با انواع فلزات مانند فولاد، مس، نیکل در کنار عناصر چوبی با دقت دستهای هنرمندانه قرار میگیرند. 
 


 
Andrea Lipps، دستیار هنرمند طراحی معاصر Cooper Hewitt، توضیح می دهد: "تاکید بر تجربیات به دنبال زیست شناسی و فیزیک برای الهام در طراحی است." این تجربیات شامل هر دو تکنیک است که تیم Laarman از آن استفاده می کند و نفوذ خلاق طراح در  آنها نمود دارد. در طول نمایشگاه، تصاویر ویدئویی از ابتدا، چگونگی ساخت این قطعات منحصر به فرد را توضیح دادند و تکنیک های ابتکاری که توسط استودیوی Laarman اختراع شده بود، نمایش داده شد. یک جدول زمانی بصری نیز همراه با آثار است که Laarman از آن برای پیگیری پیشرفت های فنی در طول زمان استفاده می کرده. جریان های تاریخی بازار سهام در کنار یک دیوار نمایشگاهی همراه با نوآوری های تکنولوژیکی قابل پیش بینی در آینده، مانند گسترش وسیع اتومبیل های خودران و پرینترهای سه بعدی هوشمند خود ساز نمایش داده می شود. همانطور که در این جدول زمانی خلاق نشان داده شده است، عصر صنعت آمده و رفته است، در حالی که عصر دیجیتال و پرینتر سه بعدی در حال فتح جهان هستند. هیجان انگیزه نه؟
  


جدول زمانی این هنرمند، بیشتر از یک راهنمای تصویری، نماد عرفان عمومی طراح هلندی می باشد. لارمن با عجله می گوید: "بارها و بارها 50 سال عمر خودم را مرور میکنمف حال خودم را تصور می کنم و متعجب می شوم از آینده خودم" طراح و هنرمند هلندی اضافه می کند که فن آوری های دیجیتال در حال تغییر زندگی ما در تقریبا در هر سطح هستند. او می گوید: "هیچ کس واقعا نمی داند که مرحله بعدی این اتفاق چه خواهد بود؟ اما من فکر می کنم که ممکن است موج جدیدی از خلاقیت ها با پرینتر سه بعدی دیجیتالی آغاز شود.
 

[

 

با ما printersebodi.com همراه باشید.

 
 

منبع: 3ders  
گروه نویسندگان چهارشنبه, 26 مهر,1396 2868 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی شرکت معتبر کونیکا نسخه آموزشی خود را 30 روز به طور مجانی به مدارس می دهد
مطلب بعدی ساخت یک پای مصنوعی توسط پرینتر سه بعدی برای طوطی زیبای ما

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر