طراحی سایت
X

راهنمای پرینتر های 3 بعدی فلزی صنعتی 2018 " قسمت دوم "

راهنمای پرینتر های 3 بعدی فلزی صنعتی 2018 " قسمت دوم "

 

راهنمای پرینتر سه بعدی فلزی صنعتی و خدمات آن
در سراسر جهان، بیش از 100 شرکت ارائه خدمات پرینتر 3 بعدی فلزی صنعتی وجود دارند که در حال ارائه قطعات تولید سه بعدی فلزی به طراحان، متخصصان، کارشناسان و همه مردم می باشند
محبوب ترین شرکت های ارائه خدماات پرینتر سه بعذی فلزی، Shapeways و i.materialise می باشند که قیمت واقعی ، دقت تولید ، سرعت و زمان واقعی تولید سه بعدی قطعات فلزی را می توانید از سایت all3dp بدست آورده و مقایسه نمایید

 

راهنمای پرینتر های 3 بعدی فلزی صنعتی 2018 " قسمت اول "

راهنمای پرینتر های 3 بعدی فلزی صنعتی 2018 "قسمت سوم"

 

شرکت ارائه خدمات تولید سه بعدی :   shapewayes
 

 

یکی از محبوب ترین شرکتهای خدمات تولید سه بعدی فلزی، که خدمات گسترده خود را  به صورت آنلاین در جهان ارائه می نماید شرکت Shapeways می باشد. این شرکت پیشرو و مدرن ، خدمات خود را به دو صورت ارائه می کند. شما به عنوان یک مصرف کننده، از مجموعه گسترده حرفه ای آنها طرح سه بعدی دوست داشتنی خود را ، سفارشی کرده و درخواست تولید توسط پرینتر سه بعدی را با مشخصات درخواستی خود به آنها ارائه می نمایید
شرکت . Shapeways همانند دیگر شرکت های ارائه خدمات تولید سه بعدی، طراحان خاص خودش را دارد و شما می توانید از پایه ، یک سفارش منحصر به فرد را در خواست نمایید. 
. Shapeways همچنین برای نمونه سازی سریع بسیار مناسب است - مشتریان از پرینترهای سه بعدی فلزی با درجه صنعتی همچون EOS و 3D Systems  از پشتیبانی فنی نیز بهره مند خواهند شد
فلزهای تولید شده توسط پرینتر های سه بعدی Shapways عبارتند از، آلومینیوم، برنج، برنز، طلا، پلاتین، فلزات گرانبها، نقره، فولاد. و همچنین موم قالب گیری برای جواهرات.

 

شرکت ارائه خدمات تولید سه بعدی : Sculepteo
 

 

همانند Shapeways و i.materialise، شرکت Sculpteo   نیز یک سرویس پرینتر سه بعدی صنعتی آنلاین را ارائه نموده است. که به هر کسی امکان آپلود مدل های سه بعدی را می دهد و همچنین با ارائه بیشترین مواد اولیه از هر فرآیند پرینتر سه بعدی، سفارشات را با مواد اولیه در خواستی آماده می سازد. شرکت  Sculpteo به افراد حرفه ای اجازه می دهد که یک فروشگاه آنلاین را در سایت آنها باز کنند و طرح های خود را به عموم مردم ارائه نمایند و بفروشند. 
موفقیت و مقاومت شرکت Sculpteo شامل ماشین آلات بسیار حرفه ای است که در اختیار دارد. پرینتر های سه بعدی از غول های تولید کننده جهان، همچون : D Systems3، EOS،    Stratasys  و ZCorp می باشد.
اطلاعات فنی گسترده ای که در سایت Sculepteo وجود دارد به شما کمک می کند که نقص های طراحی خود را تشخیص داده و رفع نمایید و همچنین مواد اولیه مناسب با پروژه شما را انتخاب کرده و به شما معرفی می کند. 
مواد اولیه پرینتر سه بعدی با نام    Alumide از پلاستیک با ذرات آلومینیوم، برنج، نقره تهیه می شود. 
این یک نمونه ار مواد اولیه حرفه ای و خاص شرکت Sculepteo  برای طرح های انتخابی و یا آپلود شده شماست.

 

شرکت ارائه خدمات تولید سه بعدی : i.materialise

 

 

Materialise شرکتی است کهعمده مشتریانش ، کارهای صنعتی می کنند تا نمونه های اولیه محصولات را توسط پرینتر سه بعدی تولید کنند. اما برای طراحان عمومی و فردی، Materialise خدمات چاپ آنلاین به نام i.materialise ارائه می دهد. مانند شرکت معروف  Shapeways، 
ارائه خدمات آنلاین پرینتر سه بعدی اجازه می دهد تا هر کسی طرح سه بعدی خود را آپلود کند  و پس از تولید سه بعدی موفقیت آمیز آن طرح سه بعدی توسط materialise ، طراح این حق را دارد یا در گالری سایت i.materialise و یا در سایت خودش این محصول را برای فروش ارائه کند.
مواد اولیه فلزی برای پرینتر سه بعدی : Alumide  که شامل پلاستیک با پودر آلومینیوم می باشد. برنج، مس، طلا، نقره، فولاد، تیتانیوم.

 

شرکت ارائه خدمات تولید سه بعدی : 3D Hubs

 

 

از طریق هاب های سه بعدی، شما می توانید برای افراد و شرکت هایی که خدمات تولید توسط پرینتر سه بعدی را در منطقه شما ارائه می دهند، جستجو کنید، فایل STL خود را برای برآورد فوری قیمت برایشان آپلود کنید و به طور مستقیم با آنها ارتباط برقرار کنید تا کار را انجام دهید. خدمات چاپ آنلاین همچنین به شما اجازه می دهد تا بر اساس مواد اولیه، توسط رتبه بندی کاربر، از راه دور و چندین عامل دیگر فیلتر کنید. صرف نظر از نوع موردی که میخواهید تولید سه بعدی کنید، احتمالا کسی که در نزدیکی شما وجود دارد، میتواند آن را برای شما توسط پرینتر سه بعدی تولید کند. تعداد قابل توجهی از مواد اولیه را می توان در کیفیت صنعتی تولید سه بعدی نمود و مستقیما به مصرف رساند، این ها به عنوان «HD» در حوزه جستجو مشخص می شوند.
فلزات پرینتر سه بعدی : آلومینیوم، برنز، کروم کبالت، فولاد ضد زنگ، تیتانیوم.

 

راهنمای پرینتر سه بعدی فلزی و کاربرد آن

 

 

برخی از بخش های صنعت ساخت و تولید، که از پرینترهای سه بعدی فلزی برای فرآیند های روزمره استفاده می کنند و حتی ممکن است متوجه نشوید که آنها توسط پرینتر سه بعدی فلزی صنعتی ، تولید شده است.
شایعترین آنها، ایمپلنت های پزشکی و دندان هستند که در حال حاضر بهترین گزینه برای بیماران در نظر گرفته شده است. 
دلیل؟ : آنها را به راحتی می توان با نیازهای فردی سازگار کرد.
بخش دوم جواهرات است. در اینجا، اکثر تولیدکنندگان از پرینتر سه بعدی با مواد اولیه رزین  استفاده می کنند و طرح نهایی را مستقیما تولید سه بعدی فلزی انجام می دهند....
همچنین، صنعت هوا فضا در حال تبدیل بیشتر و بیشتر وابسته شدن به قطعات تولید شده فلزی توسط پرینتر سه بعدی می باشد..
 Ge-AvioAero واقع  در ایتالیا اولین کارخانه کامل تولیدات سه بعدی فلزی توسط پرینترهای صنعتی در جهان بوه است. این اجزاء را برای موتور جت LEAP می سازد.
صنعت بعدی برای استفاده از پرینتر های سه بعدی فلزی صنعتی، در بخش خودرو خواهد بود. BMW، آئودی، FCA  در حال حاضر به طور جدی از این فناوری استفاده می کنند. نه فقط برای نمونه سازی های اولیه بلکه برای تولید قطعات صنعتی و واقعی توسط پرینتر سه بعدی فلزی.
اما برای اینکه پرینتر سه بعدی فلزی واقعا به جایگاه اصلی خود در صنعت ساخت و تولید برسد، برخی موانع باید برطرف شود. در ابتدا، هزینه بالای آن باید کم شود که آمار از 2012 تا 2017 نشان داده که کاملا شدنی است و دوم سرعت تولید سه بعدی توسط پرینتر سه بعدی اندکی ضعیف است که البته با تغییر و تحولات اخیر در پرینتر سه بعدی کربن CLIP انقلاب سرعت هم شروع شده است.

 

راهنمای پرینتر سه بعدی فلزی و  انواع فناوری تولید سه بعدی فلزات

 

 


ادامه دارد....

 


سایت خبری تحلیلی  www.Printer3bodi.com


 
منبع:all3dp
مصطفی توکل دوشنبه, 09 بهمن,1396 4325 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی پرینتر سه بعدی در مقابل دستگاه CNC
مطلب بعدی هامبورگ 30 میلیون دلار برای تحقیقات پرینتر سه بعدی سرمایه گذاری کرد

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر