طراحی سایت
X
RSS

سرجیو راموس ستاره تیم فوتبال رئال مادرید و پرینتر سه بعدی

سرجیو راموس ستاره تیم فوتبال رئال مادرید و پرینتر سه بعدی

 

سرجیو راموسSergio Ramos، کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی فوتبال اسپانیا، پس از شکستن بینی اش در یک مسابقه مهم، برای جفاظت از یک ماسک تولید شده توسط پرینتر سه بعدی استفاده کرده است. این ماسک بسیار سبک وزن از فیبر کربن قابل تولید سه بعدیکه در خودروهای فرمول Formula 1 و قطعات هوا فضا استفاده می شود ساخته شده است.
رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در پی دربی بزرگ شهر مادرید در روز شنبه بازی سخت و زیبایی را به نمایش گذاردند: این دو رقیب همشهری، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید با پیروزی در هر دو دیدار گذشته خود، 24 امتیازیشده و 10 امتیاز از بارسلونا بیشتر در اختیار دارند.


 


اما، این بازی به دلایل دیگری قابل توجه بود. سرجیو راموس، کاپیتان رئال مادرید ، باید پس از یک شکستگی بینی که ناشی از ضربه زودهنگام لوکاس هرناندز از اتلتیکو بود، از زمین خارج شود و طرفداران رئال مادرید هم نگران کاپیتان تیم خود بودند و هم نگران تیم . اما به ناگاه دیدند که مدافع سرسخت تیمشان و کاپیتان واقعی به زمین بازی بازگشت. و روی صورتش یک ماسک قرار دارد.

 

 


فردا روزنامه ها نوشتنذد ماسک سرجیو راموس توسط پرینتر سه بعدی و مواد اولیه خاصی تولید شده است.


 
 
مدافع راموس در طول یک شنبه 0-0 با رقیب های محلی اتلتیکو مادرید زخمی شد
شرکت Zaragoza، یک شرکت متخصص، در دستگاه های محافظت با برند Younextاست، که ماسک صورت سه بعدیرا برای راموس Ramos طراحی کرده است که به این مدافع قدرتی اجازه می دهد تا با ایمنی کامل در تمرینات و مسابقات شرکت کند و بدون اینکه  آسیب بیشتری به وی وارد شود.
البته راموس برای تولید سه بعدی یک ماسک جدید در روزهای آینده، باید اسکن سه بعدی مجددی را انجام دهد زیرا پس از خوابیدن ورم صورتش این ماسک فعلی روی محل قرارگیری فیت نمیشود و البته ماسک جدید با تناسب دقیق تری از بینی راموس مجافظت خواهد کرد.


  


جالب توجه است، این اولین بار نیست که یک بازیکن از شهر مادرید از سرویسYounextشرکت Zaragoza استفاده کرده و مطمئنا آخرین بار نیز نخواهد بود.. در سال 2014، ماریو مندزوکیکMario Mandzukic، مهاجم سابق اتلتیکو، آسیب مشابهی را متحمل شد، و پس از آن شرکت Zaragozaیک ماسک  سیاه رنگی را به وی داد که البته عامل حضور وی در تیم و موفقیت های اتلتیکو گردید. این شرکت البته محصولات دیگری را برای دیگر ورزشکاران حرفه ای به صورت شخصی سازی، توسط پرینتر سه بعدی تولید کرده است.
برای ماسک چاپی راموس  Ramos، البته هیچ آرم لوگویی از اتلتیکو Atletico وجود ندارد، اما طراحی کاملا شبیه به همان ماسک سال 2014 مندوزوکیک است. با وزن تنها 65 گرم و از یک فیبر کربن با مدول بالا ساخته شده که 10 برابر قوی تر از فولاد است.


  


این ماسک جدید نیز برای صورتراموسساخته شده است. یک اسکن سه بعدی از چهره مدافع به دست آورده، و سپس از داده های استفاده کرده تا به صورت دیجیتالی یک ماسک را طراحی کند که به طور کامل با صورت این بازیکن مناسب باشد و به عبارتی شخصی سازی انجام داده است. در داخل ماسک با مواد نرم تر با ظرفیت جذب بالا مخلوط شده است و یک باند الاستیسیته برای محافظت از سر و صورت دارد. به طور کلی، ماسک شخصی سازYounextهزینه ای در حدود 300 یورو (355 دلار) دارد.

 

وبسایت خبری تحلیلی پرینتر سه بعدی  Printer3Bodi.com

 
منبع:3ders
گروه نویسندگان ﺳﻪشنبه, 21 آذر,1396 2573 1
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی پرواز دیدنی هواپیمای تولید شده با پرینتر سه بعدی
مطلب بعدی زانوبند فوتبالیست ها با پرینتر سه بعدی

1 نظر در مطلب "سرجیو راموس ستاره تیم فوتبال رئال مادرید و پرینتر سه بعدی" ثبت شده است

amir

سلام

بك لينك شما در بيش از 2 هزار وبلاگ مادبلاگ تا 23 دي اعتبار دارد.

براي تمديد يكماهه 20 تومن و سه ماهه 50 تومن واريز نماييد.

پرداخت آنلاين:

http://madblog.ir/pay.php

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر