طراحی سایت
X

شرکت آرایش و بهداشتی LUSH و تولید محصولات جدید با پرینتر سه بعدی

شرکت آرایش و بهداشتی LUSH و تولید محصولات جدید با پرینتر سه بعدی

 

به گفته مارک کنستانتین Mark Constantine ، یکی از بنیانگذاران شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی با نام تجاری Lush در بریتانیا: این سرمایه گذاری در فناوری پرینتر سه بعدی برای تولید قالب برای محصولات بهداشتی و شاید حتی لوازم آرایشی، انجام داده ایم و به آن مفتخریم.
 
این اعلامیه بخشی از سخنرانی سالانه آقای کنستانتین در ناهار مدیران UK Jobshop بود. وی همچنین اعلام کرد که شرکت آرایشی و بهداشتی  Lush، مجموعا 13.6 میلیون پوند معادل 17 میلیون دلار در شهر پوول Poole در ایالت Dorset برای راه اندازی یک تأسیسات نوآورانه و جدید در فناوری پرینتر سه بعدی سرمایه گذاری کرده است.
طبق گفته آقای کنستانتین، این شرکت لوازم آرایشی قبل از خرید یک تاسیسات صنعتی در Nuffield Industrial Estate  در پوول، 4.6 میلیون پوند معادل 6 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است و بقیه پول را برای ایجاد این مرکز به عنوان مرکز تحقیقاتی جدید محصولات و فرآیندهای تولید مثل فناوری تولید سه بعدی توسط پرینتر سه بعدی ، سرمایه گذاری کرده است.

 

 

این تسهیلات فناوری جدید، که به عنوان واحد 1 و یا Lush 1  شناخته می شود، بر توسعه محصولات نوآورانه  و تلاش برای انجام کارهای خلاقانه و پیشرو تمرکز خواهد کرد. ایشان پیشنهاد کردند که تیم 1 Lush تلاش خود را به کار خواهد گرف، تا در یک دوره کوتاه مدت 6 تا 12 هفته ای  توسعه محصولات جدید و تولید محصولات کاربردی را به سرانجام برساند.
کنستانتین گفت: آنچه که ما در آن قرار داریم، همه ی نوآوری ها و محصولات جدید مارا در بر میگیرد، به این ترتیب قدرتی را به ما می دهد که یک پنجم دیگر از فضای کسب و کار در اختیار ما قرار بگیرد و امکانات ما را برای کارهای جدید فراهم می کند." "کسی می تواند چیزی را اختراع کند و ما می توانیم آن را ظرف شش تا 12 هفته ایجاد کنیم." 
امکانات جدید شرکت Lush  با پوشش 50000 فوت مربع برای ساختمان مرکز فناوری پرینتر سه بعدی فراهم شده و همچنین کنستانتین گفت که این تکنولوژی برای تولید قالب ها و محصولات مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 

 

در اجلاس سران شرکتهای آرایشی و بهداشتی بین المللی در فوریه 2017، این شرکت یکی از پروژه های منحصر به فرد خود را که توسط پرینتر سه بعدی تولید شده را به نمایش گذاشت: عطر جامد سه بعدی!!!
کنستانتین، که به شدت با Brexit مخالف است، اخیرا تصمیم گرفت تا برخی از کسب و کار Lush را به آلمان منتقل کند. با این حال، به لطف افزایش فروش داخلی، شرکت لوازم آرایشی Lush نیز توانست حضور خود را در بازار انگلستان افزایش دهد.  
کنستانتین توضیح می دهد: "خوشبختانه سهم مااز بازار، در سال گذشته بیش از 25 درصد افزایش یافته است. ما از این موفقیت قابل توجهی که کسب کرده ایم  لذت می بریم.
علاوه بر صابون های معطر و لوازم آرایشی،Lush  نیز در بریتانیا به رسمیت شناخته شده است که به طور داوطلبانه کارگران خود را با دستمزد زندگی، که بالاتر از حداقل دستمزد قانونی دولت است، ارائه می دهد و از این بابت نیز محترم شمرده می شود. 


 

منبع:3ders
گروه نویسندگان شنبه, 29 مهر,1396 1634 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی آیا فناوری پرینتر سه بعدی میتواند جایگزین تجارت جهانی شود؟
مطلب بعدی جنرال الکتریک اولین مرکز پزشکی پرینتر سه بعدی را در اروپا افتتاح کرد

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر