طراحی سایت
X

شرکت معتبر کونیکا نسخه آموزشی خود را 30 روز به طور مجانی به مدارس می دهد

شرکت معتبر کونیکا نسخه آموزشی خود را 30 روز به طور مجانی به مدارس می دهد

شرکت کسب و کار کونیکا مینولتا konica Minolta یک بخش از فناوری تولید افزایشی می باشد که طی فرایندی اعلام کرده است که یک برنامه ای برای ارائه رایگان و آموزشی برای مدت 30 روز  در زمینه تولید افزایشی به تمامی مدارس سراسر امریکا دارد. کونیکا مینولتا قصد دارد از طریق این همکاری فناوری تولید افزایشی را توسط پرینتر سه بعدی  Dremel به کلاسهای درس منتقل کند و بدینسان راه آشنایی دانش آموزان با این فناوری را باز نماید. 
 


 با استفاده از شعار " امتحان کنید سپس خرید کنید "، کونیکا مینولتا برنامه پرینتر سه بعدی را به عنوان یک روش عالی برای تصمیم گیری مدارس اجرایی کرده است. مدارس پس از این دوره 30 روزه به این نتیجه میرسند که در یک پرینتر سه بعدی سرمایه گذاری کنند یا برای مدارس با درآمد پایین، حداقل پیگیر این فناوری نوظهور باشند.

با درخواست برای دوره آزمایشی از طرف موسسات آموزشی، یک پرینتر سه بعدی Dremel 3D از طرف کونیکا برای مدت 30 روز ارسال می شود و پس از آن می توانند انتخاب کنند که پرینتر سه بعدی را باز پس بفرستند یا آن را بخرند.
هدف از ترویج این دوره این است که نشان دهد که چگونه پرینتر سه بعدی در یک کلاس درس می تواند یک نوع پویایی در یادگیری را برای دانش آموزان به ارمغان آورد. "با استفاده از فناوری پرینتر سه بعدی در کلاس درس، مفاهیم انتزاعی به مدل های فیزیکی تبدیل می شوند، به دانش آموزان کمک می کند ارتباط بین آنچه که آنها در کلاس و دنیای واقعی می آموزند ارتباط برقرار کنند."

 


با این حال، در معرض قرار دادن کودکان با پریتر سه بعدی و مدل سازی سه بعدی در سن جوانی بیشتر آنها را علاقه مند به STEM خواهد کرد و الهام بخش بچه ها برای قوی تر شدن پایه های درسی با یادگیری پیشرفته تر طراحی سه بعدی و مهارت های تولید افزایشی و پرینتر سه بعدی خواهد بود و البته برای آینده تحصیلی و کاری آنان نیز بسیار عالی خواهد بود.
 "دانش آموزان از یادگیری عملی بهره می برند که باعث افزایش مهارت های تفکر انتقادی و تصمیم گیری می شود و آنها را قادر می سازد تا تکنولوژی نوآورانه را ببینند، بیاموزند و بپذیرند." بهتر است همه ما کمک کنیم تا کودکان را برای بازار کار و کارآفرینی آماده کنیم. چراکه کسب و کار و تولید آیندهدر دستان کسانیست که با فناوری تولید افزایشی آشنا بوده و تجربه دارند.
پرینتر سه بعدی این دوره 30 روزه Dremel’s 3D Idea Builder می باشد که از سال 2014 در بازار پرینترهای سه بعدی حضور فعال دارد در آن زمان Dremel ، همچنین برنامه Dremel Drems را اجرا کرد، که اساسا یک اکوسیستم تولید سه بعدی است که هدف آن یکپارچه سازی تکنولوژی های پرینتر سه بعدی در کلاس درس از طریق آموزش تولید افزایشی، برنامه های درسی با پرینتر سه بعدی، مدل سازی سه بعدی و غیره می باشد.
 

 

از طریق همکاری Dremel با Konica Minolta، تمامی کلاس های درسی در سراسر ایالات متحده هم اکنون می توانند برای دوره آزمایشی پرینتر سه بعدی داشته باشند. ابتکار عملی که از اول اکتبر 2017 عملیاتی شده است تا 1 ژوئیه 2018 اجرا می شود. 

برای اطلاعات بیشتر با printersebodi.com در ارتباط باشید.
 

 

منبع:3ders
گروه نویسندگان چهارشنبه, 26 مهر,1396 1942 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی شلیک باند مواد مخدر به سوی پلیس با اسلحه های ساخت پرینتر سه بعدی
مطلب بعدی دکوراسیون در عصر دیجیتال با پرینتر سه بعدی

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر