طراحی سایت
X

شرکت Stratasys فرایند تولید عینک آفتابی را فراهم کرد

شرکت Stratasys فرایند تولید عینک آفتابی را فراهم کرد


شرکت Stratasys   راه رسیدن به عینکهای حرفه ای و باکیفیت را از طریق پرینتر سه بعدی ارائه کرده است. مواد اولیه VeroFlex  بهترین متریال برای صنعت عینک سازی در فناوری تولید افزایشی ست که توان چشمگیری در کاهش زمان  استاندارد تولید محصول جدید برای ارائه  قوی در بازار که در این کسب و کار معمولا بیش از 15 ماه بوده را به 8 هفته تقلیل داده است. 
 


دلایل بسیاری وجود دارد که تولیذکننده گان بزرگ عینک های برند می خواهند زمان تولید خود را برای ارائه به بازار کاهش دهند. برای شروع، موضوع کوچکی از این روند در حال تغییر است تا  به روزترین و مورد پسندترین مدلهای عینک در کوتاهترین زمان در قفصه های فروشکاه ها قرار بگیرند اول: مشخصات آنچه مشتریان می پسندند و دوم زمانی که این مدل و نوع خاص از عینک را لازم دارند.  
اما قابلیت تکرار عینک های جدید دارای مزایای دیگری نیز است. همانند سایر زمینه های پوشاک، از جمله کفش، مصرف کنندگان طعم سفارشی سازی را دریافت می کنند. و با یک راه حل بسیار ساده که باعث می شود تولید کنندگان برای ایجاد و ساخت طرح های جدید عینک مانند عینک آفتابی و عینک طبی در مدت زمان بسیار کوتاهی اقدام کنند و آن سفارش محصولات مورد پسند قبل از تولید کالا می باشد. 
خوشبختانه برای بازار عینک، راه حل هایی برای آن وجود دارد، که اخیرا شرکت Straatosys ارائه کرده است این شرکت اعلام کرده است، یک تولیدات جدید از خانواده تولید پرینتر سه بعدی می باشد که یک مواد اولیه از جنس پلیمر برای پرینتر سه بعدی پلی جت PolyJet که بسیار سفت و سخت می باشد برای تولید در پرینتر سه بعدی    3D Stratasys J750 استفاده می شود که باعث کاهش زمان قرار گرفتن عینکهای جدید در قفسه فروشگاه ها  از طرف تولید کنندگان می شود. که این موضوع خوشایند همه طرفهای این تجارت اغغم از تولید کننده، مصرف کننده نهایی و فروشگاه ها می گردد.
 


مایک واسکوز  Mike Vasquez ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مشاوره تولید دیجیتال 3Degrees، معتقد است که این توانایی به شدت زمان رساندن مخصول به بازار را کاهش می دهد، "بازار عینک با گسترش فن آوری های جدید، تقاضای سفارشی سازی و رشد بازار های مورد توجه، همچنان ادامه دارد." و این نوآوری تولید در فناوری پرینتر سه بعدی در محصولات جدید چشم انداز بسیار جذابی را برای کسب و کار.ها به وجود آورده است.
به طور معمول، طراحی ,  تولید یک قاب عینک جدید حدود 18 ماه طول می کشد تا از کارخانه به بازار عرضه شود. اما با استفاده از مواد اولیه Straatosys  , VeroFlex ، این مدت زمان را می توان با 12 ماه کامل کوتاه کرد، به این معنی که فقط برای هشت هفته پس از طراحی اولین طرح، می توان از عینک استفاده کرد.
با توجه به استراتژی شرکت  Stratasys، مواد اولیه VeroFlex به ویژه برای عینک طراحی شده است، که "ترکیبی منحصر به فرد از سختی و انعطاف پذیری" است که برای طیف وسیعی از نیازهای اولیه تولی میتواند مورد استفاده فناوری پرینتر سه بعدی قرار بگیرد.
 

.


"همانطور که صنعت پرینتر سه بعدی به دنبال به حداکثر رساندن فرصت های  خود در بازار است، راه حل های مدل سازی Stratasys برای قاب ها و لوازم جانبی عینک، که می تواند به میزان بیش از 80 درصد کاهش زمان به بازار ارائه گردد، یک راه حل جذاب می باشد که قادر به ارائه ارزش افزوده فوری برای کاربران عینک و قطعات با درجه بالایی از عملکرد و ظاهر مکانیکی ایجاد می شود.
VeroFlex، البته، در حال حاضر توسط کارشناسان عینک ارائه شده است، که البته تحت آزمایش های فشار، نصب لنز، آزمون های استرس و آزمون های پوشیدگی قرار می گیرند.
 


این فرایند چیزی نیست به صورت تصادفی و رندوم به وجود آید ، بلکه می تواند برای ایجاد موارد بسیار جدی مورد استفاده قرار گیرد. با ترکیب شش مواد VeroFlex ، Magenta، Yellow، White، Black ,Cyan  و Clear و با ترکیب سایه های جامد، مات، شفاف و رنگی، کاربران می توانند محصولات عینک را در طیف وسیعی از سبک ها  و رنگهای خاص سفرش داده و در مدت کوتاهی تحویل بگیرند.
شما به سختی می توانید تفاوت مواردی را که توسط پرینتر سه بعدی تولید  شده اند را با ساختارهای واقعی زندگی مانند دانه های چوب، چرم، دوخت، استخوان، فیبر کربن تشخیص دهید و این قابلیت بزرگ فناوری پرینتر سه بعدی می باشد.

منبع:3ders
گروه نویسندگان پنجشنبه, 27 مهر,1396 2672 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی SONY با گوشی Xperia XZ1 به خدمات پرینتر سه بعدی پیوست
مطلب بعدی شرکت Ultimaker نسل جدید نرم افزارهای Ultimaker Cura و Cura Connect را روانه بازار کرد.

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر