طراحی سایت
X

شرکت Ultimaker نسل جدید نرم افزارهای Ultimaker Cura و Cura Connect را روانه بازار کرد.

شرکت Ultimaker نسل جدید نرم افزارهای Ultimaker Cura و Cura Connect  را روانه بازار کرد.

 

شرکت پرینتر سه بعدی Ultimaker  اعلام کرده است که برای سیستم های تولید سه بعدی خود یک استراتژی نرم افزاری کاملا جدید را راه اندازی می کند. این استراتژی در ابتدا شامل یک نسخه به روز شده از نرم افزار اسلایسر slicer مختص پرینترهای سه بعدی Ultimaker به نام  Ultimaker Cura و راه اندازیCura Connect   است.
 Ultimakerفرایند این اعلان را در نمایشگاه که  TCT در حال حاضر در شهر بیرمنگام، انگلستان برگذار می شود، اعلام خواهد کند. از آنجاییکه این نمایشگاه از دیروز آغاز شده است، در حال حاضر تعداد زیادی از اخبار تولید افزایشی و پرینتر سه بعدی  هیجان انگیز در رسانه ها اعلام شده است، از جمله پرینترهای سه بعدی  جدید مثل پرینتر سه بعدی FELIX Tec 4 و BCN3D Sigmax ،همچنین مواد اولیه برای پرینتر سه بعدی جدید Stratasys به نام  VeroFlex و دیگر موارد که نمایشگاه امسال را پربارتر از گذشته کرده اند.

 


اعلامیه Ultimaker، در حالی ابراز شد که نرم افزار اسلایسر پرینترهای سه بعدی Ultimaker را بسیار منعطف و تعاملی نشان داده و به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تولید سه بعدی این شرکت تولید کننده در فناوری تولید افزایشی معرفی کرده است..

 


این شرکت با استفاده از استراتژی نرم افزاری جدید خود می گوید که برنامه های فناوری تولید افزایشی خود را به طور مرتب به روز می کند تا کاربران خود را با پیشرفت های خود در حوزه پرینتر سه بعدی خود ارتقا دهد.    Ultimaker  امیدوار است با انجام این کار نتایج بهتر برای کاربران و کسب و کار آنان فراهم کند.
اولین به روز رسانی اعلام شده توسط شرکت برای پلت فرم Ultimaker Cura در تاریخ 17 اکتبر انجام گرفته و این به روز رسانی نرم افزار اسلایسر  Ultimaker Cura ، آماده سازی کاربران را برای مدل های دیجیتال خود در تبدیل به زبان G-code که زبان پرینتر سه بعدی می باشد را آسان تر می کند.

 


Ultimaker Cura  همچنین با ارائه راهکارهای نوآورانه برای توسعه کارهای سفارشی از طریق ادغام با دیگر برنامه های طراحی ، مهندسی و کسب و کار را فراهم کرده است. به عنوان مثال، Ultimaker Cura  می تواند در ترکیب با برنامه های CAD مانند Siemens NX و SolidWorks کارهای منحصر بفردی را انجام دهد.

پل هیدن  Paul Heiden ، معاون ارشد مدیریت محصولات در شرکت  Ultimaker، اظهار داشت: "ما افتخار می کنیم که راه حل های آماده سازی آینده را ارائه دهیم. Ultimaker Cura امکان توسعه افزونه های شخص ثالث را فراهم می کند که یکپارچه سازی با نرم افزار CAD استاندارد صنعتی را نیز ایجاد می نماید.

 


 
Cura Connect، از سوی دیگر، برای به روز رسانی Ultimaker Cura با تاریخ انتشار 7 نوامبر تنظیم شده است. که این برنامه نرم افزاری کاربران را  قادر می سازد چند پرینتر سه بعدیUltimaker   را در یک زمان واحد فعال کنند و مدیریت و کنترل آنها را در دست بگیرند.
برای كاربرانی كه از این امکانات پرینتر سه بعدی استفاده می كنند برای تولید سه بعدی نمونه اولیه با حجم كوچك، بسیار کارآمد می باشد، زیرا می تواند برنامه ریزی شده، ردیف لایه ها و فرآیند تولید سه بعدی را نظارت كند به طوری كه كارایی كلی پرینترهای سه بعدی را بهینه سازی نماید.
سیرت ویجنیا  Siert Wijnia ، بنیانگذار Ultimaker ، گفت: "ما به طور مداوم برنامه های کاربردی جدیدی را برای پرینترهای سه بعدی مان ایجاد خواهیم کرد و مثل یک راه حل یکپارچه، برای یک میلیون کاربر Cura از جمله طراحان حرفه ای، مهندسان، محققان و تولید کنندگان آسودگی به وجود آورده و استفاده از پرینترهای سه بعدی Ultimaker بسیار زیاد شده است.
پرینتر سه بعدی شرکت تخصصی تولیدی Ultimaker یکی از چند پرینتر FDM با کاربری آسان و کیفیت تولید عالی میباشند که شما عزیزان می توانید تحلیل و بررسی پرینترهای 2 Ultimaker و 3 Ultimaker  را در بخش بررسی / پرینتر سه بعدی دسکتاپ از سایت printer3bodi.com مطالعه کنید. 

منبع:3ders
گروه نویسندگان جمعه, 28 مهر,1396 2267 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی شرکت Stratasys فرایند تولید عینک آفتابی را فراهم کرد
مطلب بعدی مشارکت در تحقیقات بیو پرینتر سه بعدی با دانشگاه ها توسط شرکت دانش بنیان Aether

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر