طراحی سایت
X
RSS

مسابقات ساخت هواپیمای بدون سرنشین توسط پرینتر سه بعدی در لندن

مسابقات ساخت هواپیمای بدون سرنشین توسط پرینتر سه بعدی در لندن

یک تیم دانش آموزی برای حضور در مسابقات چالش سیستم های هواپیمای بدون سرنشین در کالج لندن از یک پرینتر سه بعدی ساده و مواد اولیه بازیافتی استفاده کرد.
در نهایت این گروه با حمایت برگذار کنندگان طرح برتر خود را با پرینتر سه بعدی SLA تولید کرده و از مواد درجه یک و بدون کربن براق استفاده کرده اند.
گروه های دانشجویی در مسابقات 3d Habitat  برای ساخت هواپیما های بدون سرنشین و بدون آلاینده تاتش می کنند که روزهای بسیار موفقی را در آینده نوید می دهد. فرآیند ساخت تمامی اید پهباد های بدون سرنشین ، از فناوری تولید افزایشی استفاده شده است و البته ذهن خلاق خوانان دانش آموز و دانشجو.
این مسابقات ملی و بین المللی هم عاملی برای رشد نخبگان خواهد شد و هم شرکتهای سرمایه گذار ایده های ناب و نوآوری را پیدا خواهند کرد.
که در این نمایشگاه شرکت اوگل  Ogle با سرمایه گذاری و کمک به دانشجویان باعث خلق ایده های پیشرو . خلاقانه ای در حوزه پهباد ها توسط فناوری پرینتر سه بعدی شد.
یکی از بهترین پروژه ها پهباد بدون سرنشین دانش آموزان UCL بوده که با طراحی و ساخت و اجرای یک هواپیمای بدون سرنشین چند منظوره که با کمک فناوری پرینتر سه بعدی ساخته شده است فرآیند ویژه ای را در شبیه سازی ماموریت های ویژه انجام داده اند.
 


پس از اتمام کار اولیه آزمایش تونل باد نیز صورت گرفت و نتایج در تمامی زوایا در هنگام آزمایش مورد تائید قرار گرفت و تمامی اید موفقیت جدای از زحمات گروه دانش آموزی به اعتبار خواص آیرودینامیکی طراحی پهباد و تولید دقیق و بدون نقص آن توسط پرینتر سه بعدی SLA  شرکت جهانی 3DSystems می باشد البته از تخصص گروه Ogle هم نباید به سادگی گذر کرد.
سم هیسکوکس Sam Hiscox رهبر تیم طراحی و ساخت این پهباد بدون سرنشین میگوید: ما به مسابقات و دوره های زیادی در مدارس و کالج ها برای آشنایی بیشتر دانش آموزان و دانشجویان با فناوریهای نوین ساخت و تولید نظیر پرینترهای سه بعدی داریم تا بتوانیم استعدادهای نهفته آنان را شکوفا کرده و در خدمت کشور قرار دهیم.
در حالی که این تیم دانش آموزی قطعا می توانست این پهباد چند منظوره بدون سرنشین را طراحی کند اما حمایت اوگل Ogle و مواد اولیه و پرینتر سه بعدی بی نظیر شرگت پرینتر سه بعدی 3DSystems قدرت و حرفه ای گری این طرح را صد چندان نموده است.

تعلق خاطر دانشگاه کالج لندن به فناوری های مدرن مانند پرینتر سه بعدی کاملا واضح است. این دانشگاه برای تولید و علوم مواد، فعالیت های زیادی انجام داده است. این رقابت روش دیگری برای نشان دادن تمام انواع مختلف تولید افزودنی با فناوری پیشرفته است.
امیدواریم به زودی در مدارس و دانشگاه های ایران هم مجموعه مسابقات طراحی و ساخت پرینتر سه بعدی آغاز شود.

 

وب سایت تحلیلی خبری پرینتر سه بعدی
www.Printer3bodi.com
 

منبع:3dprinting
گروه نویسندگان دوشنبه, 12 شهریور,1397 2115 3
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    4.8
مطلب قبلی اولین پرینتر سه بعدی بیولوژیکی کشور در دانشگاه امیرکبیر ساخته شد
مطلب بعدی برنامه تحصیلی جنرال الکتریک با برنامه های کاربردی توسط پرینتر سه بعدی

3 نظر در مطلب "مسابقات ساخت هواپیمای بدون سرنشین توسط پرینتر سه بعدی در لندن" ثبت شده است

علیرضا

به امید اینکه ایران هم بتونه به قله های موفقیت در این علم برسه


قدیمی

من می خواهم با پرینتر سه بعدی پهباد بسازم. کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟


پیشرو

باید ساخت پهباد رو به دانش آموزا هم یاد بدیم تا مرکز ساخت پهباد جهان بشیم

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر