طراحی سایت
X

مقاومت بالاتر، عملکرد بهتر Ultimaker

مقاومت بالاتر، عملکرد بهتر Ultimaker

شرکت آلتی میکر  Ultimaker یکی از معدود شرکت هایی است که هر چیزی که مشتریان، ازیک پرینترسه بعدی دسکتاپ با یک منوی سخت افزار، مواد مصرفی و یا نرم افزارها و برنامه های سازگار انتظار دارند، به حرفه ای ترین شکل ارائه می دهد.
از نظر سابقه، این تولید کننده پرینتر سه بعدی، بخاطر سری Ultimaker 2 خودش شهرت کسب کرد. 
این شرکت همچنین مواد مصرفی فیلامنتABS  و  PLAخود را تولید نموده و برای کاربران ومشتریان پرینتر سه بعدی خود  این امکان را فراهم آورده تا توانایی ساخت از نمونه های اولیه کاربردی تا قطعات پیچیده و تخصصی را داشته باشند. با این حال، اخیرا این شرکت که در هلند مستقر است خبر انتشار چهارمدل فیلامنت از مواد جدید برای تکمیل کردن  پرینتر سه بعدی سری Ultimaker 3 برای کارهای حرفه ای را منتشر کرده است.

 


این چهار فیلامنت جدید و بهینه شده با یک قیمت ویژه ارائه شده اند. با دسترس بودن این مواد مستقیما از شرکت آلتی میکر، کاربران استحکام بیشتر و مقاومت شیمیایی بالاتر را که منجر به عملکرد بهتر قطعات می شود را تجربه می کنند.
این مواد که کیفیت بیشتری برای کسانی که بروی پرینتر سه بعدی شرکتUltimaker   چاپ می کنند ارائه می دهد، عبارت اند از: 
 

 

Ultimaker CPE+ ( فیلامنت کو پلی استر ) -  این ماده در برابر دماهای 100 درجه سانتی گراد مقاوم است، و مقاومت شیمیایی، چقرمگی و ثبات ابعادی  بسیار خوبی دارد
 

 

Ultimaker PC ( فیلامنت  پلی کربنات ) -  این ماده باعث کیفیت فوق العاده  در چاپ سه بعدی می شود و تا 110 درجه سانتی گراد مقاومت گرمایی دارد، استحکام مکانیکی و چقرمگی بالایی دارد

 


 Ultimaker Nylon ( فیلامنت  پلی آمید ) -  این ماده نایلونی استحکام و مقاومت در برابر سایش را دارد و بسیار مقاوم است و حساسیت کمی نسبت به رطوبت دارد.

 

 

Ultimaker TPU 95A ( فیلامنت پلی اورتان ترموپلاستیک ) –  دارای سختی  95 با گرید A  است و کشیدگی تا حد 580 درصد دارد. TPU انعطاف خوب، مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر پارگی و پوسیدگی را بسیار عالی دارا  می باشد.

 

 

سیرت ویجنیا، SiertWijnia,   موسس و  CTO  آلتی میکر می گوید: بخاطر اینکه ما متحول کردن محصولات خود را ادامه می دهیم ، هم از نظر قابلیت های فیزیکی پرینتر سه بعدی و هم مواد تولید، مشتریان شرکت ما همچنان در مرکز توجه ما می مانند. این مواد جدید فقط شروع کار  ما هستند و باقی را در سال آینده معرفی خواهیم کرد و امید داریم که صنعت فناوری تولید افزایشی را با نوآوری های چشمگیر متحول کنیم.

این مواد جدید به کاربران آلتی میکر Ultimaker اجازه می دهد که در دنیای نوآوری با چیزی بهتر از یک سخت افزار عالی سر و کار داشته باشند و بتوانند با استفاده از منابع و مدل ها، اشیاء و قطعاتی بسازند که الزامات پروژه های شان را تامین کنند. 
 

 

البته، آلتی میکر Ultimaker چند دستگاه پرینتر سه بعدی مشهور ارائه می دهد که نه تنها بخاطر رزولوشن بالا بلکه بخاطر قابلیت اطمینان و امکان جابه جایی راحت آن مشهور است که با بسته بندی مسافرتی می توان آن را جا به جا کرد. ما چند پروژه ویژه که از محصولات آلتی میکر استفاده کردند را دنبال کرده ایم و دیدیم که مثلا آزمایشگاه تحقیقاتی چگونه مدل های پزشکی را که با پرینتر سه بعدی می سازد و همچنین اکثر کاربردهای پرینتر سه بعدی را دنبال کرده این و با پرینترهای خودمان آزمایش کردیم تا مشتریان و کاربران پرینترهای سه بعدی آلتی میکر Ultimaker بهترین نتایج را نتیجه کارشان بگیرند.

 

برای آشنایی بیشتر با شرکت آلتی میکر و محصولات آن با printersebodi.com در ارتباط باشید.

 

مرجع پرینتر سه بعدی   PrinterSeBodi.com
 
منبع:3ders
گروه نویسندگان یکشنبه, 02 مهر,1396 2041 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی پرینتر سه بعدی بسیار بزرگ سوئیسی
مطلب بعدی شاهکار طراحان مد با پرینتر سه بعدی

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر