طراحی سایت
X

نمایشگاه فناوری تولید سه بعدی صنعتی IMTS

نمایشگاه فناوری تولید سه بعدی صنعتی IMTS

IMTS 2018

 

نمایشگاه بین المللی IMTS شیکاگو تنها هر دو سال یک بار برگزار می شود و یکی از بزرگترین نمایشگاه تجاری فناوری های نوین در جهان به شمار می رود. آخرین رویداد آن که در سال 2014 برگزار شد بیش از 114000 نفر بازدید کننده از سراسر جهان شرکت کردند و بیش از 2000 شرکت در آن حضور داشتند. 
 در سال 2016 شرکتهای پیشرو در صنعت پرینتر سه بعدی و غولهای صنعتی مانند  kuka روباتیک، هیوندای و میتسوبیشی و دیگران حضور دارند. بسیاری از نامهای بزرگ در صنعت پرینتر سه بعدی را می توان در سالن B از ساختمان شمالی پیدا کرد و دیگر شرکت ها  که به نوعی با این فن آوری عجین شده اند و البته شرکت Autodesk برای پرده برداری و نشان دادن نرم افزارهای سال 2017 در ساختمان شرقی در غرفه E_3222 قرار دارد. شرکت سازنده ماشینها ی افزایشی ترکیبی dmgmori در ساختمان جنوبی در غرفه s_8900  می باشد.
 


مدل سازی سه بعدی ترکیبی
فناوری تولید افزایشی، ترکیبی از ویژگی هایی است که امسال در نمایشگاه IMTS 2016  شرکتهای زیادی محصولات خود را ارائه نمودند. ما و کارشناسان ما در تبادیل نظر و تحقیقات فنی گسترده ای با متخصصان در حوزه تولیدات افزایشی و تولیدات کاهشی، سنتی و عرفی می باشند تا درک هرچه بهتری از چگونگی این ترکیبات و راه ویژه ای برای انتقال تکنولوژی مدل سازی سه بعدی و فناوری تولیدات افزایشی و پرینتر سه بعدی، به داخل کشور بیایند.
برگزاری نمایشگاه در 6 روز از 12تا 17 سپتامبر می باشد و همچنین ویژگی های 5 شرکت نشان می دهد که تمرکز بر روی ناحیه خاصی از تولید هستند . این تمرکز و خدمات خاصی از تولید هستند. این تمرکز و خدمات حاصل از آن عبارت است از اتوماسیون صنعتی _فناوری ذخیره اطلاعات، سطح و عرف صنعتی آن .علاوه بر این، همایشهای بزرگ از تمرکز برعناصر مختلف از طیف گسترده ای از فن آوری و مخصوصا فناوری تولید افزایشی برگذار می گردد.  
مدل سازی سه بعدی تاکنون پیشتر با تولید سنتی یکپارچه عجیبی بوده و بسیاری از این کنفرانس ها شامل سخنرانانی از صنعت پرینتر سه بعدی هستند. 

 


کنفرانس ساخت و تولید افزایشی (3شنبه و 4شنبه ) و EOS آمریکای شمالی (4 شنبه)
کاربران
که تمامی رویداد ها به شدت حول محور مدل سازی سه بعدی و تولید افزایشی تغییر رویکرد دارند و تمامی مباحث حول محور فناوری پرینتر سه بعدی می باشد.
در طبقه نمایشگاه  شرکت استراتاسیس انتظار یک کنفرانس بسیار شلوغ را می کشد که مدتها برای برگزاری آن برنامه ریزی و تدارکات حرفه ای انجام داده است و بازدید کنندگان مشتاقانه برای بازدید بیشتر از شاخه های بی نهایت جدید و حرفه ای این کمپانی بزرگ حول محور فن آوری رباتیک و کامپوزیت و بایوپرینتینگ و مهمتر از همه پرینتر های سه بعدی خاص منظوره ، خواهد داشت .
Hp آماده ارائه دادن مولتی جت فیوژن (mjf) خود می باشد که برترین پرینتر سه بعدی با تکیه بر فناوری جت می باشد که در حال حاضر در نمایشگاه سرو صدای فراوانی به پا کرده است و مشتریان بسیار خوبی در سراسر جهان پیدا کرده است که فعلأ در حال نمایش این فن آوری نوین خود می باشد که ارائه اصل آن از سال 2017 آغاز  شده است. 
اطلاعیه های جدید مدل سازی سه بعدی
اطلاعیه ها و اعلان : خبر دور همی، نمایش و محصولات جدید از پرینتر های سه بعدی مانند کربن، تری دی سیستمز، زد کورپ ریشین و غیره ....
SLM سلوشن، اکسون و غیره در انتظار سرمایه گذاران خوب و بزرگ از سراسر جهان می باشند.

IMTS برای عموم مرد از دوشنبه بازخواهد بود که وزیر بازرگانی ایالات متحده روبان این نمایشگاه را قیچی خواهد زد و با سخنرانی وی نمایشگاه به صورت رسمی افتتاح می شود.


 


این خبر قدیمی را ارائه کردیم تا شروعی باشد برای نمایشگاه IMTS 2018 و دیگر نمایشگاه های تخصصی فناوری تولید افزایشی ، پرینتر سه بعدی در سراسر جهان.

 

مرجع پرینتر سه بعدی   printersebodi.com
 
منبع:3dprintingindustry
گروه نویسندگان جمعه, 10 آذر,1396 3006 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی سنت و مدرنیته با پرینتر سه بعدی
مطلب بعدی گذری کوتاه بر تاثیر فناوری تولید افزایشی بر بازار

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر