طراحی سایت
X
RSS

همکاری ایرباس با سنگاپور برای ساخت قطعا یدکی هواپیماهای جنگی توسط پرینتر سه بعدی

همکاری ایرباس با سنگاپور برای ساخت قطعا یدکی هواپیماهای جنگی توسط پرینتر سه بعدی

شرکت هواپیماسازی ایرباس و DSTA سنگاپور برای توسعه و تولید مشارکتی قطعات یدکی هواپیماهای جنگی با فناوری پریتر سه بعدی با هم همکاری خواهند کرد.

 

آژانس فناوری و علوم دفاعی سنگاپور DSTA توافقنامه‌ای را با شرکت ایرباس برای توسعه مشترک قطعات یدکی تولیدی با استفاده از پرینتر سه بعدی، امضا کرده تا پشتیبانی لوازم یدکی، از هواپیماهای نظامی فعال در نیروی هوایی جمهوری سنگاپورRSAF را افزایش دهد. 
 

چپ به راست: مدیر اجراییDSTA آقای تن پنگ یام ؛ مدیر DSTA سیستم‌های هوایی، خانم انجیام لنا؛
رییس بخش فضایی و دفاعی خدمات هوایی نظامی ایرباس آقای استفان میگل ؛ و رییس بخش فضایی و دفاعی هواپیماهای نظامی ایرباس، فرناندو آلونسو  پس از امضا در نمایشگاه هوایی Farnborough.

 

بنا بر مقررات اجرای توافقنامه امضا شده در نمایشگاه هوایی Farnborough، بخش فضایی ودفاعی ایرباس از DSTA در طراحی، تولید و صدور گواهینامه قطعات یدکی چاپ شده با پرینتر سه بعدی برای هواپیمای RSAF، پشتیبانی می‌کند. 
قطعاتی که با فناوری تولیدافزودنی و انواع پرینتر سه بعدی ارائه می‌شوند در ابتدا روی ناوگان جدید سنگاپور با عنوان هواپیمای حمل و نقل تانکر چندمنظوره A330 (A330-MRTT )، تست می‌شوند. 
رییس سرویس هواپیماهای نظامی در بخش فضایی و دفاعی ایرباس، استفان میگل، می‌گوید:
"کاملا مشخص است که A330-MRTT، آینده سرویس هواپیماهای نظامی است و ما اکنون در نقطه‌ای هستیم که می‌تواند شروع بررسی روش‌های مطمئن‌تری برای ناوگان عملیاتی باشد. ما به شدت از تفکر خلاقانه DSTA در ادامه این پروژه تولید سه بعدی و همراهی با ما تشکر می‌کنیم. 
" در ادامه این توافق، اول در رابطه با تولید سه بعدی و فناوری پرینتر سه بعدی است اما، ما همچنین روی همکاری در تجزیه و تحلیل داده‌ها برای تعمیرات و نگهداری عیوب قابل پیش‌بینی نیز توافق کردیم. این همکاری به توسعه نیروی هوشمند جدید شرکت ایرباس منجر شدکه برای تجزیه و تحلیل داده‌های مربوط به نگهداری که در Farnborough راه‌اندازی شد مناسب می‌باشد. 

سیستم نیروی هوشمند، که در روز دوشنبه راه‌اندازی شد، برای سرویس‌هایی که به اپراتور اجازه بهره‌برداری از اطلاعات هواپیما برای بهبود رفع عیوب، بهینه‌سازی عملیات نگهداری، پیش‌بینی کارهای مربوط به نگهداری و برنامه‌ریزی هوشمندانه برای مواد مورد نیاز را می‌دهد، مناسب است . RASFتوانست A330MRTTرا بدست آورد و انتظار می‌رود که اولین هواپیمای A330MRTTدر ماههای آتی به نیروی هوایی سنگاپور تحویل داده شود.
مهمتر از همه قرارداد تعامل تامین لوازم یدکی این هواپیمای استراتژیک توسط فناوری پرینتر سه بعدی می باشد.

 

سایت تحلیلی خبری پرینتر سه بعدی

www.Printer3bodi.com

 

منبع:3ders
گروه نویسندگان شنبه, 27 مرداد,1397 2766 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی تولید خودروی وولکس واگن توسط پرینتر سه بعدی
مطلب بعدی همکاری استارتاپ ایرانی پرینتر سه بعدی با شرکت میکرز امپایر

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر