طراحی سایت
X

پرینتر سه بعدی آبنبات شیشه ای

پرینتر سه بعدی آبنبات شیشه ای

شرکت مهندسی سه بعدی هنگ کنگ با نام گورو و خانم ویکتوریا لئونگ Victor Leung فارغ التحصیل دانشگاه معتبر MIT . یک فرمول جالب و راهی برای مدل سازی شکر مذاب برای ایجاد ساختار شیشه ای مانند و ظریف پیدا کردند.
او می گوید یک کارگاه 11روزه برای بچه ها تعریف کرده که گام به گام تکنولوژی پرینتر سه بعدی را به کودکان بیاموزد. لئونگ مدل سازی سه بعدی را به بچه ها می آموزد و به عنوان بخشی از مأموریت خود به گسترش تولید افزودنی و مهندسی پرینتر سه بعدی در جامعه محل خود می پردازد زیرا به گفته خودش : آینده صنعت ساخت و تولید در دستان پرینتر سه بعدی خواهد بود.
او یکی از افرادی است که طول سالها با سیل عظیمی از پروژه هی و تصادفی همکاری کرده است. از ساخت دوربین های برنامه ریزی شده عروسکی برای فیلم تا کاتر جرقه ای برای تولید یک شابلون کیک تولد.
او دوست دارد که کار خود را به اشتراک بگذارد و شما می توانید کارهای اورا ببینید ونظرات خود را برایش بنویسید و به این صورت همکاری مشترک را با وی آغاز نمایید.

 


در حال حاضر با حمایت و پشتیبانی شرکت makblock ، اودر حال شکل دادن یک گروه دانش آموزی محلی از طریق مدل سازی سه بعدی به عنوان بخشی از برنامه AA2017 در سرسرای در هنگ کنگ می باشد. 
در حال حاضر محدودیت علمی و تکنولوژیکی وجود دارد . خانم لئونگ پیش نهاد خوردن این اشکالی و مجسمه هایی که با شکر داغ درست می شود را با رضایت و خرسندی می نماید زیرا معتقد است کلاسهای شیرین دانش آموزان را جذب خود می نماید و به همین خاطر برای شروع دوره ها در سراسر هنگ کنگ به سمت این سوژه داغ و شیرین کشیده شده است و همچنین دانش آموزان را به فکر کردن در مورد علم مواد و اینکه  می توانند از مواد موجود در اطراف خود برای انجام یک کار خاص بهره ببرند و آزمایشات و تحقیقات خود را در زمینه مدل سازی سه بعدی  و پرینتر سه بعدی انجام دهند.

 

 

در حال حاضر خانم لئونگ به همراه دانش آموزان خود 5 پرینتر سه بعدی ساخته که ادعا می کند برای اولین بار است که قند مذاب شده به عنوان یک ماده اولیه مورد استفاده قرار می گیرد . البته اطلاعات زیادی در مورد آن ثبت نشده اما یک پروژه جالب می باشد . خانم لئونگ می خواهد به پیش برود به همین خاطر دست به تغییراتی در پرینتر سه بعدی خود زده است.  او استفاده از یک نازل کوچکتر و نازکتر برای رسیدن به یک پایان کار با کیفیت بالاتر استفاده می کند.

 


که در این صورت به طور بلقوه رد اثر لایه  لایه  شدن در شکلها و مجسمه ها کم می شود و محصول نهایی به صورت یک لایه کاملا شیشه ای نمایان خواهد شد.. و البته ما هم کنج کاوانه منتظر کارهای بعدی خانم معلم هستیم تا ببینیم که ابتکار و ابداع خود را به کجا رسانیده و تجاری سازی شده با خیر.

با printersebodi.com خوشمزه میل کنید.

 

 

منبع:3ders
گروه نویسندگان جمعه, 21 مهر,1396 2654 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی نقش پرینتر سه بعدی در بازی های ورزشی پارالمپیک
مطلب بعدی آمازون برای برای خرید یک شرکت اسکن سه بعدی 50 تا 70 میلیون دلار پیشنهاد داده است.

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر