طراحی سایت
X
پرینتر سه بعدی شکلاتی

پرینتر سه بعدی شکلاتی

 پرینتر سه بعدی بر اساس مکانیزم تولید افزایشی در حال فتح تمامی شریان صنعتی جهان میباشد اما مهمترین قسمت داستان، حضور پرینتر سه بعدی در ارکان زندگی همه ماست. نمونه اولیه این حضور، پرینتر سه بعدی ساخت شکولاتهای خوشمزه است که سردمدار این پروژه شرکت 3d systems می باشد.
سال گذشته، شرکت 3D Systems ، با پرینتر سه بعدی شکولات ChefJet و پرینتر سه بعدی خاص که با پودر شکرکار می کند به نام  pro ChefJet ، جهان را محسور و شگفت زده این اختراعات شیرین و خوشمزه خود کرده است. شرکت Hershey  که یک شرکت شکلات سازی معتبر جهانی است خیلی سریع اقدام کرد و حدود یک ماه پیش، خبر شراکت 3D Systems و  Hershey تائید شد.
 زمانی که این دو شرکت پرینتر سه بعدی شکلات خود را نمایشگاه جهانی شکلات رونمایی کردند. آنها با ویدیوهای تبلیغاتی شان غوغایی در نمایشگاه  CES به پا کردند. این پرینتر سه بعدی شکلاتی که نام CocoJet را گرفته است، می توند شکل های خاصی با شکلات سفید، شکلات شیری و شکلات تلخ ایجاد کند.

 

 
مدیر ارشد تکنولوژی و موسس شرکت 3D Systems ، چاک هال Chuck Hull راجع به این محصول جدید اینگونه می گوید: همکاری ما با Hershey ، که بزرگترین تولیدکننده شکلات های با کیفیت در آمریکا شمالی و جهان می باشد، درتولید پرینترهای سه بعدی  شکلات، آب نبات و قنادی می باشد که به ما اجازه می دهد که تجربه خوشمزه، مهیج و ویژه ای را برای مشتریان بسازیم. حضور CocoJet در CES نشان دهنده قدرت و پتانسیل تکنولوژی پرینتر سه بعدی می باشد و تجربه و ابتکار ما را در تولید هرجه بهتر  پرینتر سه بعدی پخت و آماده سازی خوراک و غذا گسترش می دهد و آینده آشپزی را تحت تاثیر این فناوری قرار خواهد داد.
ویل پاپا  Will Papa مدیر ارشد توسعه و تحقیقات شرکت Hershey ، افزود، در حال حاضر، ما از تکنولوژی پرینتر سه بعدی برای انتقال حس خوب و لذت بخش Hershey  به مصرف کنندگان، به شیوه ای هیجان انگیزه و بی سابقه استفاده می کنیم. پرینتر سه بعدی به مصرف کنندگان اجازه طراحی خاص شکلات های خود را می دهد و ما منتظر ادامه توسعه این تکنولوژی فوق العاده هستیم.

 

پرینتر 3 بعدی مخصوص شکلات

 


در حال حاضر، cocojet، بهمراه سری chefjet برای نمایش در نمایشگاه 2017 CES موجود بوده، که انتظار می رود که در نیمه دوم امسال وارد فاز فروش شود. بجز پرینترهای سه بعدی غذا و خوراک، این شرکت یک کیک خاص تولید شده با پرینتر سه بعدی از موسسه آشپزی آمریکا Culinary Institute of America را نیز نشان داده است. این کیک که با ترکیب فناوری پرینتر سرامیک CeraFab و پرینتر سه بعدی پودر شکر chefjet  فراوری شده است، می تواند نشان دهنده نسل آینده غذاهایی باشد که در دسترس ما قرار خواهند گرفت.

 


Cocojet شاید اولین پرینتر شکلاتی نباشد، اما قطعا دستگاهی است  که در عرصه پرینترهای سه بعدی غذا و خوراک سازی، بسیار اعتبار دارد، ما در printersebodi.com تعجب نمی کنم که در آینده نه تنها دور، آشپزخانه خانه ها معنای دیگری به خود بگیرند و شکلی جدای از ظاهر کنونی داشته باشند و خوراک و غذاهای ما نیز، همچنین

 

سایت خبری تحلیلی پرینتر 3 بعدی 

www.printer3bodi.com
 

منبع:3dprintingindustry
گروه نویسندگان شنبه, 08 مهر,1396 1060 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی کاربرد پرینتر سه بعدی در صنایع هوایی ساخت پهباد
مطلب بعدی کاربرد پرینتر سه بعدی در اپتیک

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر