طراحی سایت
X
RSS

پرینتر سه بعدی فلزی HP با 50 برابر سرعت تولید بالاتر

پرینتر سه بعدی فلزی HP با 50 برابر سرعت تولید بالاتر

پرینتر سه بعدی فلزی HP Metal Jet با سرعت 50 برابر سریعتر از دیگر بایندر جت ها ، تولید خواهد داشت

 

شرکت جهانیHP  امروز تکنولوژی فناوری پرینتر سه بعدی فلزی خود را با نام   HP Metal Jet   را معرفی کرد که قادر به  تولید حجم بالای محصولات فلزی می باشد. معرفی این شاهکار فناوری تولید افزودنی در نمایشگاه بین المللی تولیدات فناوری مدرن 2018 IMTS در شهر شیکاگو انجام گرفت
مطابق اعلامیه های شرکت HP : پرینتر سه بعدی Metal Jet یک فناوری از خانواده بایندر جتینگ binder jetting  در سطح واکسل Voxel  است که 50 برابر دیگر سیستم های این سطح، سرعت و حجم تولید بالاتری را دارا می باشد.


پرینتر سه بعدی HP Metal Jet  دارای اندازه ای با ابعاد 430 × 320 × 200 میلی متر، می باشد. این شرکت می گوید این می تواند به طور بالقوه ای ارزان تر و کارآمد تر نسبت به دیگر پرینترهای سه بعدی فلزی، محصولات و قطعات فلزی را به بازار عرضه نماید. پرینتر سه بعدی HP Metal Jet با قطعاتی از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که با استانداردهای ASTM و MPIF مطابقت داشته و حتی بالاتر می باشد
شرکت HP هم اکنون با GKN Powder Metallurgy و Parmatech همکاری می کند تا قطعات پرینتر سه بعدی Metal Jet را برای شرکتهای جهانی جانسون و جانسون ، وولکس واگن ، Wilo، Okay Industries و گروه پزشکی Primo تهیه نماید. وولکس واگن در حال حاضر از این تکنولوژی برای اجزای قابل تنظیم اتومبیل های خود استفاده می کند. برنامه چند ساله این شرکت برای استفاده از HP Metal Jet برای تولید بخش هایی با عملکرد وکارایی بالا با الزامات ساختاری قابل توجه، مانند دستگیره های انتقال دنده و آینه ها و دیگر قطعات به صورت کاملا سفارشی می باشد.

 


در نیمه اول سال 2019، مشتریان قادر به آپلود فایل های طراحی سه بعدی به سرویس جدید  Metal Jet خواهند بود. این قطعات توسط شرکای HP تولید می شوند. GKN Powder Metallurgy و Parmatech و مهندسان HP آنها را در انجام این فرآیند راهنمایی و کمک می نمایند تا شرکتها به سوی شخصی سازی و سفارشی سازی گام بردارند

پرینتر سه بعدی HP Metal Jet  با قیمتی کمتر از 399000 دلار عرضه خواهد شد. همچنین این محصول بی نظیر در سال 2020 به مشتریان اولیه برای محصولات پیش خریداری شده  و در سال 2021 با دسترسی گسترده تر برای تمام مشتریان قابل دسترسی می باشد.


امیدوارم تا آن زمان نمونه برتر و بالاتری از این نوع پرینتر سه بعدی توسط متخصصان کشور خودمان تولید و به صورت انبوه عرضه گردد.


وب سایت تحلیلی خبری پرینتر سه بعدی
www.Printer3bodi.com
 

منبع:3ders
گروه نویسندگان چهارشنبه, 21 شهریور,1397 2695 4
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی پرینتر سه بعدی تا سال 2030 دو میلیارد نفر را بیکار خواهد کرد
مطلب بعدی شرکت کربن رزین MPU 100 را برای کاربردهای پزشکی ارائه کرده است.

4 نظر در مطلب "پرینتر سه بعدی فلزی HP با 50 برابر سرعت تولید بالاتر" ثبت شده است

زهرا ارجمند

امروز جایی بودم که به آینده پرینتر سه بعدی شک داشتند اما همین خبر موثق از یه کمپانی چند ملیتی بزرگ براشون کافیه....

به قول آقای توکل : امان از تفکرات قرن نوزدهمی.


حقیقت

به نظرتون پراید هم تا سال 2020 میتونه فرآیند سفارشی سازی رو برا مشترینش فراهم بکنه.

پرینتر سه بعدی که هست. مشتری پراید هم که ماشاالله باشه ولی به نظرم انگیزه مدیران نباشه....


پیشرو

شرکتهای بزرگ و مادر دیگه یواش یواش دارن به پرینتر سه بعدی اعتماد می کنن.

فکر می کنم دیگه وقتشه


داریوش

اچ پی با تمام قدرت وارد صنعت پرینتر سه بعدی شده. حالا باید منتظر یک ابر شرکت دیگه باشیم که در برابر فناوری تولید افزایشی سر خم خواهد کرد.

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر