طراحی سایت
X
RSS

کارهای داوطلبانه و انسان دوستانه با پرینتر سه بعدی

کارهای داوطلبانه و انسان دوستانه با پرینتر سه بعدی

 

هرگز شک نکنید که یک گروه کوچکی از شهروندان متعهد میتوانند جهانی را بسازند، در واقع، این تنها چیزی است انسان متعهد به خوبی داشته است. "مارگارت مید"
نقل قول بالا قطعا بیش هر چیز  مربوط به متن زیر است که در، یک وبلاگ شخصی توسط جین اوونJen Owen نوشته شده است، که با همسرش برای کمک به ایجاد یکی از سازمان های نوآورانه و مفید در سراسر جهان شناخته شده می باشند، ما در واقع ذر همین چند سال پیش هم هرگز نمی توانستیم تصور کنیم که بسیاری از نوآوری هایی که از طریق فناوری تولید افزایشی و با پرینتر سه بعدی وارد می شوند، هزاران پروتز تولید شده توسط پرینتر سه بعدی که توسط هزاران نفر از داوطلبان تولید سه بعدی شده اند. 
قطعا ده سال پیش این جریان انسانی بر اساس پرینتر سه بعدی نه باور پذیر بوده و نه امکانپذیر
اولین نسخه چاپی الکترونیکی e-NABLE 3D به عنوان یک پروژه حوزه عمومی در سال 2013 منتشر شد. همانطور که یک دست تولید شده توسط پرینتر سه بعدی به یک صد وبلاگ و در نهایت به هزاران وبلاگ در سراسر سرایت کرد . 
 

 

وبلاگ جین اوون رشد کرد و به چیزی بیش از زندگی تبدیل شد. وسعت توسعه در بسیاری از جنبه ها برای جین غیر قابل باور بود. و به عنوان جنبه های فنی و مواد اولیه و تخصص داوطلبان e-NABLE  آنها خود را به شکوفایی رساندند، تعداد نظرات و سؤالاتی که به وبلاگ جین اوون یعنی وبلاگ:  enablingthefuture.org  می رسید، بحث در مورد پروژه ها و عمدتا درخواست مشاوره و کمک در باره پرینتر های سه بعدی و مواد اولیه مورد مصرف آنها برای ساخت پروتزهای مورد درخواست در e-NABLE بوده است. جین اوون تعریف کرده:
 


"بعد از مدتی، وبلاگ من دیگر فقط مکانی برای به اشتراک گذاشتن داستان های جامعه بود، یک منبع کامل برای مشاوره، در حوزه آموزش پرینتر سه بعدی، طراحی سه بعدی، دست قابل تولید سه بعدی، اطلاعات پشتیبانی و انجمن هایی برای کسانی که به دنبال مشاوره بودند، تبدیل شده بود.
 اطلاعات برای والدین کودکانی که نیاز به یک دست کمک کند برای معلمان که می خواهند الهام بخش دانش آموزان خود باشند و یک تقویم متمرکز، بنابراین مردم می توانند با داوطلبان ما ملاقات کنند و به طور شخصی به هر رویدادی کمک کنند و خیلی چیزهای بیشتر که باید داخل شوی تا درکش کنی و لذت ببری.
 او توضیح می دهد که سایت او در واقع عمدتا جایی است که خانواده ها می توانند امید خود را برای فرزندان خود ببینند، از دست دادن انگشتان، دست یا بازوها به علت حوادث، مسائل مادرزادی یا حتی جنگ، قطعا در بسیاری از موارد در مناطق محروم جهان غیر معمول نیست.. وبلاگ جین محل بروز و ظهور داستانهای الهام بخش است، داستان هایی در مورد کسانی که با چالش هایی روبرو هستند و یا بوده اند، ارائه می دهد که در حال حاضر قادر به استفاده از دو ذست خود می باشند و لبخند رضایت از این رویداد تازه و همیشگی بر لبانشان نقش بسته است.
 
 


برای همه کسانی که نیاز به مشاوره تکنیکی واقعی دارند، برای تقویت این حوزه از متخصصینی که از طریق شرکت  MatterHackers، شرکتی که سالها میبینیم که به طور مداوم در حال پیشرفت و ارائه ابزار جامع برای کاربران خوددر حوزه فناوری تولید افزایشی و مخصوصا پرینتر سه بعدی می باشد. که جدیدترین آن در قالب یک کنترلر پرینتر سه بعدی جدید یا یک راهنما برای توضیح اینکه چگونه پرینتر های سه بعدی کار می کنند و همچنین توضیحات سخت افزاری که دقیق اما ساده تشریح می کنند..
داستان اصلی این است، آنها می دانند که چه کار می کنند و اعتماد جین اوون را با همین سخت کوشی و دقت و نوآوری به دست آورده اند و با این کار او آنها را به عنوان یک سرویس ارزشمند برای جامعه اش به همگان معرفی کرده است.

 


"... من هیجان زده هستم اعلام کنم که MatterHackers.com با وبسایت enablethefuture.org که یک سایت خصوصی و داوطلبانه در سطح جامعه هست، در حال همکاری می باشد، جین اوون از تخصص شرکت  MatterHackers در مورد نحوه انتخاب مناسب پرینتر سه بعدی،  مواد اولیه و لوازم جانبی برای یک پروژه، و همچنین ارائه توصیه هایی از جامعه الکترونیکی e-NABLE استفاده خواهد کرد. 
 
بخشی از کل درآمد حاصل از توزیع به وب سایت enableablingthefuture.org برای کمک به نگهداری اطلاعات، پرداخت هزینه های میزبانی وب و ادامه دادن فرایند الهام بخش به کسانی که اطلاعات و داستان ها را تازه یافته اند و هنوز به درستی آگاه نیستند.
 اکثر شما که از پیشرفت داوطلبان e-NABLE شنیده اید، احتمالا با آن موافق هستند و موافقید که ایده یک مرکز داوطلبانه که در دست یک شرکت مانند MatterHackers قرار دارد، یک ایده درخشان و بسیار ضروری می باشد.

 

 
MatterHackers  اعلام کرده است که آنها همچنان بسته های آموزشی و سفارشی را برای معلمین فراهم می کنند که کلاس های خود را در ساخت دستگاه هایNABLE  برای بچه های دیگر در سراسر جهان ارائه دهند، همانطور که در پروژه های قبلی دیده ایم، برای مثال، در کارولینای جنوبی.
"ماره هیتنر" MatterHackers "گفت:" ما همه از فیلم هایی از بچه ها را دیده ایم که با استفاده از پرینتر های سه بعدی برای تولید سه بعدی دستگاه های e-NABLE برای بچه های دیگر استفاذه میکنند که بسیار بی نظیر و الهام بخش بوده اند. " "اکنون یک نسل را در نظر بگیرید که در آن برای ایجاد مزیت دیگران در مدرسه تدریس می شود! MatterHackers راهنمایی در مورد چگونگی شروع پرینتر سه بعدی و تولید سه بعدی در جامعه را برای سالیان سال فراهم کرده است. ما این فرصت برای گسترش تخصص داوطلبان، کلاس های درس، و هر کسی که از سفر پرینتر سه بعدی برای کمک به همنوع خود شروع می کنند. استفاده می کنیم. 

 وولپرت گاررون Wolpert-Gawron ، مدرس و وبلاگ نویس ادوپیا می گوید: "آنها به وضوح به تحصیلات و آموزش در حوزه کاری خود را  واجب می دانند، و حتی پس از فروش به ما کمک می کند تا از آشفتگی فکری موقتی را از بین برده و به برانگیختن حس انسانی کمک کنیم. این همکاری، خبر خوبی برای معلمان است. "انجمن الکترونیکی NABLE از دو طراح حرفه ای برای کمک به یک کودک استفاده کرد که به صورت باور نکردنی بیش از 8،000 داوطلب از علاقمندان، معلمان، دانش آموزان از 45 کشور، نمونه های اولیه را ارسال کرده اند. این تعداد بسیار عجیب و غریب است و این امر می تواند منحصر به فرد باشد زیرا شادی آن کودکان می تواند لذت و آرامش را بر چهره ما بنشاند. 
 


متخصصان متخصص در حال تهیه فرایند راه حل هایی برای تولید سه بعدی توسط پرینتر سه بعدی دسکتاپ که شامل نرم افزار، سخت افزار، مواد و لوازم جانبی است، می باشند. آنها همچنین نرم افزار مدیریت چاپگر MatterControl 3D را توسعه می دهند و MatterControl Touch، یک کنترلر با صفحه لمسی و قابلیت WiFi پرینترهای سه بعدی را قادر می سازد که بدون لپ تاپ یا کامپیوتر کار کنند. 
بیایید به یک مشارکت جدید در راستای تولید سه بعدی با پرینتر سه بعدی را برای کمک به همنوع خودمان پایه گذاری نماییم. این خود زندگیست .

برای اطلاعات بیشتر با پرینتر سه بعدی در تماس باشید.


 

منبع:3ders
گروه نویسندگان دوشنبه, 01 آبان,1396 1433 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی " زیمنس " از تکنولوژی پرینتر سه بعدی فلزی در کارخانه موتور الکتریکی استفاده می کند
مطلب بعدی مدیرعامل سابق میکربات و باز هم شرکت جدید و تغییرات جدید

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر