طراحی سایت
X

کلاس درس جغرافیا با پرینتر سه بعدی

کلاس درس جغرافیا با پرینتر سه بعدی


نقشه های Sightline در حال تغییر نحوه مشاهده داده های نقشه برداری توپوگرافی با کمک پرینتر سه بعدی هستند و در 8 سپتامبر آنها Kickstarter خود را راه اندازی می کنند. این شرکت مستقر در کالیفرنیا یک پلت فرم مبتنی بر وب را ایجاد کرده که کاربران را قادر به ایجاد مدل های سفارشی سه بعدی از هر منطقه در جهان می کند.
نقشه های Sightline دارای کاربردهای فراوانی است. ساخت و ساز، استخراج از معادن، برنامه ریزی شهری و حتی ورزش های شدید مانند کوه نوردی، اما مهم ترین آن، آموزش و پرورش می باشد و این تمرکز معرفی سیستم آنها در Kickstarter است. تصاویر دوبعدی تنها میتوانند به ما، در مورد جهانی که در آن زندگی می کنیم توضیح بسیاری دهند، اما با ایجاد آسان مدلهای تولید شده سه بعدی توسط پرینترهای سه بعدی، دانش آموزان نیز میتوانند دارای تجربه یادگیری بسیار بهتری داشته باشند. هدف از کیکستارتر دسترسی به پلتفرمی در داخل بسیاری از مدارس می باشد. آنها با هر پرینتر و هر سیستم عاملی کار می کنند. 

 

  
جیسون ری، مدیر عملیاتی Sightline Maps، گفت: "ما در ابتدا این نرم افزار را برای بهبود قابلیت های برنامه ریزی رسمی ارتش توسعه دادیم، اما به سرعت متوجه شدیم می توانیم تاثیر بسیار زیادی در کلاس های درس  و برای دانش آموزان داشته باشیم.


بعد از دادن نرم افزارها  به چندین مدرسه، ما متوجه چندچیز شدیم 1) آنها همگی دارای ایده های بزرگ برای ویژگی هایی میباشند که میتواند این ابزار را بهتر سازند  2) فروش به مدارس یک دوره فروش چالش برانگیز است. 3) ما میتوانیم روشی برای افزایش پول برای مشخصه های فنی معین کنیم


[

[EasyDN
طوریکه ما میتوانیم نرم افزاری را به مدارس بدهیم. واز حمایت آنها برخوردار باشیم. که نه تنها حامیان ما با تهیه کردن یک نقشه سه بعدی توسط پرینتر سه بعدی از یک نقشه توپوگرافی برای حمایت ما می گیرند بلکه هر مقدتر پولی که برای پشتیبانی ازمدارس جهت اشتراک گذاری به نرم افزار ما از طرف آنها، فراهم می شود برای بهبود وظعیت سایت به کار می رود.
اینها شامل
•    دسترسی سریع به مشخصه های موجود و آتی
•    دانلودهای نامحدود فایل برای هر دانش آموز و معلم
•    برنامه های درس طراحی شده برای پشتیبانی از یکپارچه سازی نقشه های خط دید داخل برنامه های آموزش موجود 
•    تاثیر مستقیم روی توسعه ویژگی های جدید
 
هدف شروع  پلتفرم با 400 مدرسه است، 
این نقطه عطف آموزشیست که printersebodi.com امیدوار است با کمک شما دوستان قادر به انجامش باشیم.

منبع:3dprintingindustry
گروه نویسندگان یکشنبه, 23 مهر,1396 2567 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی پرینتر سه بعدی شیکو
مطلب بعدی اسکن سه بعدی، پرتره سه بعدی و اقبال عمومی

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر