طراحی سایت
X
RSS

کودک خود را قبل از تولد در آغوش بگیرید

کودک خود را قبل از تولد در آغوش بگیرید

یکی از اتفاقات خاطره انگیزی که در زندگی هر زوجی  که در شرف بچه دار شدن هستند می افتد ، این است که برای اولین بار عکس فرزندشان را در صفحه ی دستگاه
Ultra sound  سونوگرافی می بینند. برای بسیاری ، این یک لحظه ای به یاد ماندنی است. چیزهایی وجود دارد که افراد بینا نمی توانند آنرا درک کنند ، عدم توانایی مشاهده تصویر جنین فرزند مشکلی است که فرد نا بینا با آن روبرو می شود و برای افراد بینا قابل درک نیست . امروزه افراد بینا می توانند از بسیاری از تکنولوژی ها بهره مند شوند و تجربیات جدیدی در زندگی کسب کنند  و کل زندگیشان را با سایرحواس هدایت کنند. 
 
 


 

 

فناوری پرینتر سه بعدی این امکان را به نابینایان می دهد تا بهترین آثار جهان را به صورت تولید سه بعدی ببینند و کتابهای عکس دار را مطالعه کنند و نقشه های برجسته ی جغرافیایی را بخوانند و حتی در موزه ها و گالری مشغول به کار شوند . پس چطور تکنولوژی تولید افزایشی امکان دیدن عکس سونوگرافی جنین را به مادران نابینا ندهد؟
تولید سه بعدی جنین توسط پرینتر سه بعدی در یک کمپانی هلندی ایجاد شده است که از یک عکس سونوگرافی ، جنین سه بعدی می سازد تا مادران نا بینا بتوانند از طریق لمس کردن، صورت فرزند خود را حس کنند . آنها می توانند از طریق لمس کردن، لب و بینی و گردی چشم و سایر برجستگی های جنین را که با دقت و ظرافت بالایی توسط پرینتر سه بعدی تولید شده است را حس کنند که در واقع می توانند شکل ظاهری نوزاد خود را ببینند.
شرکتIn Utero 3D  شاید اولین شرکت پرینتر سه بعدی جنینی برای والدین باشد و به صورت یک موجموعه ای مجزا قابل دسترس است که به پدران و مادران کمک می کند قبل از تولد نوزاد شکل او را ببینند، لمسش کنند و در آغوشش بگیرند.
 


 
این کسب و کار استارتاپی یک برنامه ای را به نام انتظار بدون مرز ارائه داد که طبق آن هر والدینی از سراسر جهان میتوانند فایل عکس فرا صوتی  ultra sound  جنین را برای این شرکت بفرستند و که این شرکت پس از تبدیل و ویرایش فایل، آن را توسط پرینترسه بعدی تولید خواهد کرد و به دستشان می رساند. 
 
  

 

اگر مایل باشید میتوانید فایل سونوگرافی را برای این شرکت ایمیل کنید و آنها پس از 2 روز فایل شما را تبدیل و ویرایش میکنند و ظرف مدت 4 روز جنین سه بعدی قابل لمس را تولید کرده و به آدرس شما ارسال می نمایند.
 

 

تصویر اصلأ تغییر نمی کند . کمپانی این اطمینان را به والدین می دهد که اجرای فرایند فناوری پرینتر سه بعدی دقیقأ بر طبق عکس فراصوتی  از جنین می باشد.

 

این هم کسب و کاری جدید با سرمایه ای کم توسط printersebodi.com ، با ما همراه باشید.


 

منبع:3ders
گروه نویسندگان دوشنبه, 24 مهر,1396 1883 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی تولید ظروف چینی با پرینتر سه بعدی
مطلب بعدی اسکن سه بعدی اندام خود را در خانه، با موبایل اندرویدی انجام دهید

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر