طراحی سایت
X
50 ایده کسب و کار سودآور با چاپگر 3بعدی ( قسمت دوم )

50 ایده کسب و کار سودآور با چاپگر 3بعدی ( قسمت دوم )

خود اشتغالی

 

استفاده از پرینتر سه بعدی محبوبیت بیشتری به دست می آورد، انتظار می رود که بازار فناوری جدید شکوفا شود، به این معنی که فرصت های زیادی برای کارآفرینانی که مایل به ایجاد یک کسب و کار جدید با پرینتر سه بعدی هستند، وجود دارد. بنابراین اگر شما مایل به ایجاد یک کسب و کار هستید که به این موضوع مرتبط است، در اینجا لیستی از 50 ایده کسب و کار سودآور پرینتر سه بعدی خدمت شما دوستان معرفی می گردد.
با یک پرینتر سه بعدی دسکتاپ شروع کنید و کارخانه خود را بسازید.

 

1. تولید سه بعدی زیور آلات و جواهر

 

یک تجارت بسیار سودآور که شما میتوانید در این صنعت سرمایه گذاری کنید تولید زیورآلات و جواهرات است، یک بازار بسیار پررونق برای این محصولات وجود دارد مخصوصا اگر آنها واقعا زیبا و ارزان باشند. با در اختیار داشتن یک پرینتر سه بعدی طلاسازی و یک دوره کامل آموزشی پرینتر سه بعدی طلاسازی و نحوه استفاده آن، شما میتوانید کسب و کار کوچک خودتان را آغاز کنید که زیورآلات ارزان اما جذاب تولید کند. مانند سایت shapeways
 

 

زمانی که شما بتوانید صدها طرح زیبا، ظریف و خلاق را برای ارائه آماده کنید و پرینتر سه بعدی طلاسازی شما به آسانی آنها را در سه بعد ایجاد کند! اینجا درست همان زمانیست که شما میتوانید به صورت بازاریابی و فروش حضوری off line یا به صورت فروش اینترنتی  on line آنها را به مشتریان بفروشید و کسب و کار میلیادری آینده خود را فقط با یک پرینتر سه بعدی طلاسازی آغاز کنید..... 

 


مرجع پرینتر سه بعدی به زودی دوره های آموزشی و کارگاهی پرینتر سه بعدی طلا سازی را برگذار خواهد کرد.

 

2. تولید سه بعدی اسباب بازی های کودکان

 

مانند همه کودکان ما  نیز دوست داریم تا چیزهایی را داشته باشیم که بتوانیم با آنها بازی کنیم، این اسبا بازیه، کودکان را سرگرم و مشغول نگه می دارند. اگر شما  به دنبال شروع یک کسب و کار با اسباب بازی و دنیای پاک و شیرین کودکان هستید این کسب و کار پر درآمد، تولید اسباب بازی با پرینتر سه بعدی اسباب بازی  می باشد..
 
 


یک بازار جهانی عظیم برای اسباب بازی های کودکان وجود دارد و این بازار همواره تحت تقاضا های جدید می باشد،  بنابراین هیچ محدودیتی برای رونق و به سود رسیدن در این بازار وجود ندارد. از آنجایی که هیچ محدودیتی در تولید اسباب بازی ها با فناوری پرینتر سه بعدی اسباب بازی وجود ندارد، این خود تضمینی است که در تمام طول سال افزایشی در تقاضا برای این اسباب بازی ها وجود خواهد داشت مخصوصا اگر شما بتوانید مانند یک بچه فکر کرده و طرح های شایسته ای را توسط پرینتر سه بعدی اسباب بازی، تولید و ارائه کنید که توجه بازار هدف یعنی بچه ها را جذب کند. 
با یک  پرینتر سه بعدی اسباب بازی و یک دوره آموزش پرینتر 3 بعدی اسباب بازی و آشنایی با طریقه فعالیت آن،  سازمان و کسب و کار خود را بدون ترس بسازید.

 

3. تولید سه بعدی  قلاده های سفارشی 


حیوانات نیاز به شناسایی هویت دارند و اکثر صاحبان آنها نیاز به این ابزارهای منحصر به فرد و سفارشی را برای انجام چنین کاری احساس می کنند. شما میتوانید از این معدن طلا با  یک پرینتر سه بعدی قلاده حیوانات خانگی وچاپ قلاده های آنها بهره برداری کرده و این ایده بسیار ساده را روانه بازار پر رونق آن نمایید.
 

 

دوستداران سگ و گربه تمایل به صرف مقدار زیادی پول روی حیوانات خودشان دارند و شما میتوانید محتوای سفارشی را که مالک آن حیوان خانگی لازم می داند و نیز نام و آدرس آن و  اطلاعات  دیگر را از طریق تولید با پرینتر سه بعدی قلاده، سفارشی سازی نمایید.
علاوه بر اینها، رنگ، فونت، سایز و شکل قلاده نیز میتواند خاص و سفارشی باشد. 
بنابراین شما میتوانید با مقداری شناخت و علاقه به حیوانات و یک پرینتر سه بعدی برای تولید قلاده حیوانات و آموزش پرینتر سه بعدی قلاده حیوانات و نحوه کار با آن برای خود یک کسب وکار پرسود را فراهم کنید.


4. تولید سه بعدی مجسمه های  سفارشی از شخصیتهای بازی های کامپیوتری 


اگرچه رقبای بسیاری در این زمینه با تغییرات اندکی در مدلهای کسب و کار و تجربه کاربر وجود دارند
اما مجسمه سازی یک کسب و کار کامل برای پرینتر سه بعدی، اهم از سردیس یا تندیس  می باشد. زیرا فقط پرینتر سه بعدی مجسمه سازی می تواند، که محتوای آنرا برای هر کاربر منحصر به فرد و شخصی سازی نماید. مخصوصا بازی هایی مانند  World of Warcraft را در نظر بگیرید که افراد، زمان زیادی را در سفارشی سازی و بازی با شخصیت مجازی آنها صرف می کنند. 
 

 

در این مورد کاربران این گونه بازیها که تعدادشان زیاد می باشد، تمایل به پرداخت وجه بیشتری دارند تا پیکر سفارشی و همسان با خود را در این گیم داشته باشند و پرینتر سه بعدی مجسمه سازی بهترین گزینه برای چنین درخواستی می باشد. شما میتوانید کسب و کارتان را با یک پرینتر سه بعدی مجسمه سازی و آموزش مچسمه سازی توسط پرینتر سه بعدی و کاربری آن، آغاز کنید و با یک سرمایه بسیار کم ، قدم در یک کسب وکار بین المللی بگذارید.
این بازیها کاربران بین المللی دارند که شما می توانید از طریق یک سایت اینترنتی فعالیت خود را به همه جهان بشناسانید و وارد این عرصه پولساز گردید.
 

5. تولید سه بعدی مجسمه های جنینی برای مادران باردار

 

یک یادگاری خوب برای فرزندانتان و جس زیبای لمس نوزاد، قبل از به دنیا آمدنش.

چه چیز میتواند مانند تولید سه بعدی مجسمه نوزاد، ماهها قبل از تولدش، برای پدر و مخصوصا مادر جذابتر و دلنشینتر باشد. برخی از شرکت های پیشرو اکنون جنین های تولید شده توسط پرینتز سه بعدی را به عنوان یک مرحله جذاب دوران بارداری، معرفی می کنند. از طریق همان سونوگرافی معمول که ازجنین انجام می شود، پرینتر سه بعدی می تواند مجسمه اش را تولید کند. و برای اولین بار مادرها قبل از به دنیا آمدن کودکشان ، اورا لمس میکنند و در آغوش میگیرند.
این یک ایده ناب و منحصر بفردیست که شما می توانید با کمک یک پرینتر سه بعدی و آموزش این فناوری به راحتی، پولسازی کنید.
 

 

 وولف پرینت WolfPrint یک شرکت تخصصی پرینتر سه بعدی در استونی، محبوب همه مادران آینده است که خدمات مورد نیاز برای تولید سه بعدی جنین توسط پرینتر سه بعدی جنین  را عرضه می کند و البته دوره های آموزش این نوع از فرآیند پرینتر سه بعدی را نیز ارائه می دهد.
در ایالت متحده، مجسمه های  سه بعدی جنین در سایز 4 اینچی به قیمت 250 دلار و مجسمه های 3بعدی جنین در سایز 8 اینچی را 550 دلار ارائه می شود. 
هردوی این ارائه دهندگان خدمات پرینتر سه ببعدی جنین در امریکا و استونی برای طراحی فایل 3بعدی جنین نوزاد از تکنولوژی سونوگرافی استفاده می کنند و این همان چیزیست که شما هم به آن نیاز خواهید داشت .
مهمترین کاری که پس از تهیه و آموزش چاپگر3بعدی جنین، باید انجام دهید ایجاد برقراری و ارائه نمونه کار به بیمارستانها، مراکز سونوگرافی و مخصوصأ همه پدران و مادران جدید و پدران و مادران آینده خواهد بود.
 


6. تولید سه بعدی سمعک سفارشی 


اکثر ما به خاطر هم سایز بودن گوشیهای هندزری که به صورت سری تولید میشوند، لذت کامل را از شنیدن با آنها نمی بریم، مخصوصا اگر این گوشیها برای استفاده در سمعک باشد. اما با آمدن تکنولوژیهای مدرن ما میتوانیم با استغاده از فناوری پرینتر سه بعدی پزشکی این مشکل را مرتفع کنیم.
شما می توانید گوشیهایی که برای گوش  هر شخصی با هر فرم و سایز خاصی طراحی شده است  را توسط پرینتر سه بعدی پزشکی، سفارشی سازی کرده و به بازار ارائه کنید.

 


نمونه از این مدلها در امریکا  وارد بازار شده که قیمتی در حدود 199 دلار دارد که شما می توانید گوشیهای این نوع سمعکهای خاص و شخصی سازی شده را با قیمت بسیبار پایینتری توسط پرینتر سه بعدی پزشکی بسازید و به مشتریان  خود ارائه دهید،  فقط کافیست خریداران، از گوش های خود با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند عکس بگیرند، یک طرح رنگ انتخاب کنند و گوشیهای خودشان را به سرعت، و طی دو روز از زمان سفارش دریافت می کنند. 
بلی، افراد نیاز به ارسال عکس هایی از هردو گوش دارند زیرا که هرکس دارای تفاوت هایی در دو گوش خود مخصوصأ قسمت نرمه و سوراخ گوش خودشان دارند.
شما برای ورود به این شغل باید یک پرینتر سه بعدی پزشکی و یک دوره آموزش پرینتر سه بعدی را بگذرانید اما مهمتر اینکه بتوانید این راز بزرگ را با تولید سه بعدی گوشی های کیفیت، به مردم نشان دهید. 
پروتزهای پزشکی که توسط فناوری پرینتر سه بعدی ساخته می شوند ، روز به روز با اثبات کارایی و کیفیت خود در حال یافتن طرفداران بیشماری در میان بیماران و پزشکان متخصص می باشند.

 

7. تولید سه بعدی ایمپلنت ها و پروتزها


یکی از صنایعی که از تکنولوژی پرینتر سه بعدی بهره فراوانی می برد صنایع کمک پزشکی می باشد.
 بیماران بسیاری هستند که از اندام مصنوعی برای زندگی آسوده تر استفاد می کنند، علم پزشکی با کمک پرینتر سه بعدی پزشکی و با ساخت اندام مصنوعی مخصوص یک بیمار ، به عبارتی فرمت سفارشی سازی و شخصی سازی،  پروتز را پایه گذاری کرده است. که با صرف فرایندی قطعات یدکی اندام مصنوعی یک بیمار ظرف چند ساعت ساخته می شود که از طرف بیماران، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
 

 

نموداهار نشان می دهند که استفاده دنیای پزشکی از پرینترهای سه بعدی پزشکی با یک سرعت بسیار سریع به سوی  تکامل هرچه بیشتر در حال حرکت است،  به طوریکه متخصصان شروع به استفاده از پرینترهای سه بعدی در راه حلهای بسیار پیشرفته می کنند. بیماران بسیاری در سراسر دنیا در حال تجربه کیفیت بهبود یافته از طریق ایمپلنت ها و پروتزهای سه بعدی که توسط پرینتر های سه بعدی پزشکی ساخته شده اند  می باشند که قبلا هرگز تجربه نکرده بودند.
شما میتوانید با یک تجربه کوچک در زمینه محصولات کمک پزشکی و یک پرینتتر سه بعدی پزشکی و یک دوره آموزش این فناوری پیشرو، فعالیت خود را در این کسب و کار جدید و نادر برای به دست آوردن درآمد بسیار بالا و مشروع را شروع کنید.

 

8. تولید سه بعدی  بیو پرینتر


هماکطور که از اوایل سال 2000 ، فناوری پرینتر سه بعدی بیوتکنولوژی توسط شرکت های بزرگ بیوتکنولوژی و دانشگاه معتبر برای احتمال استفاده آن در کاربردهای مهندسی بافت، مطالعه گردید که در آن ماهیچه ها و ارگانهای مختلف بدن با استفاه از فناوری های خاص منظوره پرینتر سه بعدی ساخته می شدند. که لایه هایی از سلول های زنده بافت بدن توسط پرینتر سه بعدی بر روی یک صفحه ژل مانند پاشیده شده و به مرور ته نشین شده و تشکیل یک ساختار سه بعدی بافت سلولی جدید را می دادند.

 


این فرایند یک، محصول پزشکی بوده که بسیار پیچیده می باشد اما با استفاده ازاین فناوری در مکانهای تخصصی نظیر بیمارستانها و مراکز علمی ، محصولی تولید می شود که در کنار ایجاد ثروت،  همچنین تمایل به حفظ  زندگی و ایجاد جهانی بهتر برای زندگی را خواهد داشت. 
برای رسیدن به این تکنولوژی بسیار پیچیده و فرایند استفاده از آن، باید یک بیوپرینتر سه بعدی و و گذراندن یک دوره آموزش خاص فنی و تخصصی به همراه یک تیم متخصص پزشکی در یک مکان علمی لازم می باشد. البته کسب کار بسیار پر سودی می باشد. 


9. فروش پرینتر سه بعدی


پرینتر های سه بعدی  به سرعت در حال رشد و محبوبیت می باشند. آنها به زودی تبدیل به پیشرفته ترین فناوری بشری خواهند شد که در جای جای زندگی ما کارایی و تاثیرگذاری خواهند داشت.
پرینتر سه بعدی طلاسازی، اسباب بازی، معماری، پزشکی، ساختمان سازی، فلزات، خوراک و شکلات و دیگر پرینترهای سه بعدی که همگی تحت عنوان انقلاب چهارم صنعتی و تغییرات اساسی صنعت ساخت و تولید  سهیم می باشند

 


شما میتوانید سهم خودتان را از این صنعت بزرگ و رو به رشد، فقط با ایجاد یک فروشگاه پرینتر سه بعدی و لوازم جانبی بردارید. بازار هدف خود را مشخص کنید، نوع تکنولوژی را که قصد فعالیت در آن را دارید و از همه مهمتر اطلاعات و شناخت خود را از این فناوری کامل نمایید. فروش پرینتر سه بعدی در انواع تکنولوژیهای مختلف و کاربردهای متفاوت به آموزش نیاز دارد. آشنایی با شرکتهای بزرگ در بخش تولید و شناخت انواع فرآیند ها،  برای این رسته از فعالیت بسبار مهم است.
بازار وسیعی در انتظار شما و پرینترهای سه بعدی می باشد. 

 

10. خدمات تولید سه بعدی به مشتریان


اگر شما یک پرینتر سه بعدی داشته باشید، میتوانید یک کسب وکارساده اما پولساز را شروع کنید خدمات تولید سه بعدی از طریق پرینترهای سه بعدی برای عرضه به انولع کسب و کارها، توانایی دارد.  مشتریان هدف شما در حال ساخت تجارت هایی هستند که بایستی نمونه های اولیه سه بعدی از یک محصول را قبل از شروع تولید آن در دست داشته باشند. اگرچه برخی از کسب و کارهای بزرگ، پرینتر های سه بعدی خودشان را دارند، اما بسیاری از دیگر تجار ترجیح میدهند تا این خدمات را برون سپاری نمایند. و اینجا درست نقطه ای است که فعالیت شما آغاز می شود.

 


برای شروع تمام این کسب و کارها، اول به یک پرینتر سه بعدی در راستای کسب و کاری  مورد نظر ، لازم است و سپس آموزش کاربری پرینتر 3 بعدی و تولید 3 بعدی، 
با این فرآیند شما تخصصی را فرا می گیرید که تازه در اولین گامهای شروع قرار دارد. 
تصمیم درستی گرفتید .سایت خبری تحلیلی پرینتر 3 بعدی از شما پشتیبانی می کند.

 

50 ایده کسب و کار سودآور با پرینتر سه بعدی ( قسمت اول )

50 ایده کسب و کار سودآور با چاپگر 3بعدی " قسمت سوم"

50 ایده کسب و کار سودآور با پرینتر 3 بعدی " قسمت چهارم "

 

وبسایت خبری تحلیلی پرینتر سه بعدی  Printer3Bodi.com

 
منبع:profitableventure
گروه نویسندگان شنبه, 18 آذر,1396 2871 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی نگاهی دقیق تر به 12 مدل از بزرگترین نوآوری های فناوری پرینتر سه بعدی 2017 ( قسمت دوم )
مطلب بعدی آموزش ریخته گری طلا با پرینتر سه بعدی

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر