طراحی سایت
X

"chanel" ماهانه دو میلیون ریمل را توسط پرینتر سه بعدی تولید می کند

"chanel" ماهانه دو میلیون ریمل را توسط پرینتر سه بعدی تولید می کند

 

خانه مد و زیبایی معروف فرانسوی، در یک اقدام منحصر به فرد، قلموی ریمل های خود را توسط فناوری پرینتر سه بعدی تولید کرده است. برند معروف و معتبر شانل " chanel " فرانسه ، با همکاری کارخانه Erpro 3D که آن نیز در فرانسه مستقر می باشد، تولید سه بعدی قلموی ریمل مژه و ابروی خود را توسط پرینتر سه بعدی انجام داده است و با تولید ماهانه 2 میلیون قلموی ریمل، وارد فناوری پرینتر سه بعدی شده است.

 

 

هنگام استفاده از ریمل شانل تولید شده توسط فناوری پرینتر سه بعدی، ممکن است حداقل دو بار قلمو را در داخل مخزن ریمل قرار داده و به آرامی روی مژه های خود بکشید. با این حال حقیقت این است که این برند معتبر جهانی از بالاترین استاندارد های صنعت مد و زیبایی بهره می برد لذا به طور چشمگیری ایمن، موثر، خوش دست و حتی بسیار کاربر پسند شده است
به همین دلیل است که برند شانل " chanel" از گذشته علاقمند به بررسی فن آوری های صنعت تولید افزایشی بوده است.
خانه مد و زیبایی شانل از سال 2001 تاكنون علاقه مند به پرینتر سه بعدي بوده و در سال 2007 اين شركت حتی حق ثبت اختراع تولید افزایشی محصولات آرایشی و زیبایی را ارائه كرد.
یک دهه به سرعت گذشت و همکنون شانل "chanel" آماده تا به سرعت از این فناوری هزاره سوم سود جوید به همین دلیل تولید سه بعدی و ارائه قلمو های ریمل مژه و ابرو را راه اندازی کرده است.
این محصولات جدید تولید سه بعدی، توسط فناوری تولید افزایشی با استفاده از فرایند پخت لیزری " sls" و مواد پلی آمید، به زودی روانه فروشگاه های معتبر مد و زیبایی می گردد. 
 

 

تیم طراحی و توسعه خانه زیبایی شانل، تولید محصولات زیبایی توسط فناوری پرینتر سه بعدی فعال کردند که با این روش، نمونه های مختلفی را برای قلموها و ریمل مژه و ابرو با قیمتهای بسیار پایین آماده کرده اند و پس از تصویب و پذیرش تولید صنعتی آغاز می شود. مهمتر اینکه فناوری تولید افزایشی با فرآیند های مختلف پرینتر سه بعدی اجازه می دهد تا فرمهای پرمصرف که در فرآیند تزریق و قالب سازی خراب میشده و در نتیجه محصول نهایی بسیار گرانتر ارائه می شده است ، بسیار راحت تر ارزانتر و البته کاراتر، به مشتریان ارائه گردد.

علاوه بر این فناوری تولید افزایشی و پرینتر سه بعدی، خانه زیبایی شانل را قادر می سازد تا طرح های توآورانه ای را برای محصولات خود به کار ببرد و حتی توانایی ساخت، تولید سه بعدی و تکرار طرح ها و اشکالی را برخوردار است که در گذشته تولسد آنها، غیر ممکن بوده است.
محصول نهایی با رشته های گرانولی تولید سه بعدی می شود و به صورت ویژه ای انعظاف پذیر بوده و تصویر قابل توجهی از مژه ها ارائه می دهد.

در حال حاضر، خانه مد و زیبایی Chanel در حال آماده ساختن و تولید سه بعدی قلمو و ریمل مژه و ابرو به تعداد 2 میلیون به طور ماهانه توسط فناوری پرینتر سه بعدی می باشد که این ریمل های با کارایی بالا توسط کارخانه  Erpro 3D تولید می شوند.

 

 


همکاری این کارخانه متخصص تولید افزایشی با شانل Chanel منجر به ارائه یک خط تولید پیشرفته پرینتر سه بعدی شامل شش دستگاه مدرن و پیشرو شده است. این کار مشترک باعث تولید صنعتی انواع ریمل مژه و ابرو و قلموی ریمل می شود که روزانه تا 80 هزار و هفتگی 500هزار که متوسط  2 میلیون ریمل با فناوری تولید سه بعدی در ماه  ارائه می گردد.
بنا بر این واقعیت، که قلموها و ریملهای تولید سه بعدی در کنار چشم انسان استفاده میشوند، خانه مد و زیبایی شانل chanel مرحله های تست کامل و متفاوت و همچنین مرحله پردازش پس از تولید سه بعدی را که شامل اقدامات نظیر تجزیه و تحلیل مواد خام، تهیه پودر پرینتر سه بعدی، خنک کننده پس از تولید سه بعدی، تمیز کردن، شستشو و آزمایش را به طور کامل انجام می دهد.
ریمل برند شانل که توسط پرینتر سه بعدی sls تولید می شود در ابتدای سه ماهه دوم سال 2018 روانه بازار می گردد.


 www.Printer3bodi.com 


 

منبع:3ders
گروه نویسندگان پنجشنبه, 02 فروردین,1397 3642 0
  • Print
  • رتبه بندی این مطلب:
    5.0
مطلب قبلی تولید انواع سازهای موسیقی با پرینتر سه بعدی
مطلب بعدی تولید هدفون حرفه ای با پرینتر سه بعدی

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر